October 20, 20169 yr Ma gde vas derem, nezadovoljan sam, ne koristim situaciju da budem u TOP 10 overal, jebes prvo mesto u Srbiji trenutno kad dobijas samo pohvalnicu za to. Kolarov me unakazi.
October 20, 20169 yr Dobro je da niko ne sme da prokomentarise ovakve moje rezultate u prvoj sezoni kad ne vodim ligu, vidim bojite se za kolena... :p :isuse:
October 20, 20169 yr Dobro je da niko ne sme da prokomentarise ovakve moje rezultate u prvoj sezoni kad ne vodim ligu, vidim bojite se za kolena... :P :isuse: Nije, nego smo djentlmeni :P
October 20, 20169 yr Kuče, sad ti sledi strmoglav na listi. Hvala Velo, ali neka te, zasluzio si bar da jos namestis sebi zreb u narednoj rundi.
October 23, 20169 yr Promenjene su vrednosti igrača. Promene su +- 0.1. Što se moje ekpe tiče dobio sam petoricu sa +0.1 i dvojicu sa -0.1, pa sam sad bogatiji za 0.3 :)
November 1, 20169 yr Ma jok. Inace uzas kolo, nacisto promasene izmene.Dobro ajd Karasko ima asistenciju. Edited November 1, 20169 yr by OmarKuk
November 1, 20169 yr Ja srecom nisam imao vremena inace bih liferovao i Ozila i Lewandowskog divljanjem. Da Atletico nije primio gol od ruskih pacera vece bi bilo vrhunsko.
November 2, 20169 yr Ja mrsavo za sada... Samo me Levandovski vadi. Uz njega Mesi dao gol i na klupi kao prva izmena ceka Vanderson (ovde bese radi automatske izmene ako nista ne diras u kolu?). Pored toga 3 keca i 2 dvojke... Mora Ronaldo danas da izdivlja :)
Create an account or sign in to comment