Jump to content
IGNORED

Fantasy Champppions League 2016/17


Recommended Posts

65 poena nakon prvog dana, steta sto zamenise Iguaina, sad moram Aguera da stavim za kapitena. Nasri bez icega 5 poena, da li ga menjati Ozilom.

 

Za sutra Kolarov i Aguero.

 

Na klupi Ozil,Iwobi i Markinjos i PSZ-a.

Edited by OmarKuk
Link to comment
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    34

  • Velocipede

    26

  • OmarKuk

    21

  • Tolaa

    15

Pu, tek sam 28. u generalnom plasmanu za ovo kolo :thumbdown: . Nista onda mora da porobi  Aguero veceras, Siti da ne primi gol, i Ozil barem asistenciju da ima , pa da se nadamo Soniju, plus ostali Mesi, Suki , Muki da ne porobe  :wacko:

Link to comment

Pu, tek sam 28. u generalnom plasmanu za ovo kolo :thumbdown: . Nista onda mora da porobi  Aguero veceras, Siti da ne primi gol, i Ozil barem asistenciju da ima , pa da se nadamo Soniju, plus ostali Mesi, Suki , Muki da ne porobe  :wacko:

 

neka je sa srecom!

Link to comment

Ne znam dal se isplati menjati Nasrija za Ozilia ili Iwobija, Nasri ima 5 poena dobio je 2 poena na iznudjenim penalu, a za asistenciju se dobija 3 poena, e sad da li ce biti Ozilove asistencije, gola to je pitanje.

Link to comment

Ja sam pokusala jednom da platim, ali nije mi dalo. Ne znam da li bi proslo iz Srbije.

 

Zar je moguce da je uefa toliko brza ove godine da izracunaju i automatske izmene vec do jutra? :huh: A kad sam ja vodila ovo moralo je da se ceka nekad i duze od 24 h. <_<

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...