September 11, 20169 yr Neiskoristiš tri brejk lopte po gemu, od toga dve vezane... vrlo je jednostavno jbg. Aj bar da je bio agresivan pa da pogreši nego uvek prepusti inicijativu Vavrinki.
September 11, 20169 yr 0-40, pa 15-40, i nema brejka. A sada od 30-0, do brejka. Ozbiljno razmišljam da izgasim ovo.
September 11, 20169 yr 0-40, pa 15-40, i nema brejka. A sada od 30-0, do brejka. Ozbiljno razmišljam da izgasim ovo. To ti dođe jedina racionalna odluka. Gledam 5 gemova i popizdeo sam u svakom tri puta.
September 11, 20169 yr To ti dođe jedina racionalna odluka. Gledam 5 gemova i popizdeo sam u svakom tri puta. Ma da, a i mator sam već, treba još da se živi.
September 11, 20169 yr I Meridian polako dize ruke. "Samo 1.98" na Wawrinku. Edited September 11, 20169 yr by Nesh
September 11, 20169 yr Vavrinka mu ne leži, tako da je nekako sve i očekivano. Očito je pre meča u glavi ubeležio poraz pa tako i igra.
September 11, 20169 yr Jel on to postao budista pa vise nema napusavanja qrcem i teranja u picku materinu ? Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
September 11, 20169 yr Говори како је пасиван а онда на брек лопту удара алиби ударце по средини и чека грешку Вавринке. Сада Вавринка разбија, чак и проед напада Ђоковића. Напумпао му самопоуздање.
Create an account or sign in to comment