September 9, 20169 yr ko će još jedan set slušati ovog jebenog Banjca. o dva da i ne govorimo Edited September 9, 20169 yr by koksy
September 9, 20169 yr ko će još jedan set slušati ovog jebenog BanjcaJa promenio na engleski, ne vredi
September 9, 20169 yr Dakle publika koja je zvizdala, sad tapse ovom istom folirantu. Ljudi samo hoce da gledaju kvalitetan mečić sa sve virslama u dupetu. Poserem im se u usta kroz levak svakom ponaosob
Create an account or sign in to comment