September 9, 20169 yr Da li je ona ikada izgubila zato što je loše igrala ili protivnica bila bolja? Naravno da nije. Uvek gubi kada je bolesna ili povređena. To je onaj tzv Rodzerov virus.
September 9, 20169 yr Malo smorio ovoliki Delpo hajp. Msm, i meni je bilo drago kad se vratio i stvarno sam posle navijao za njega na OI, ali brate bilo na turu još dosta onih što igraju za raju i zanemaruju taktiku, pa se nije orgazmiralo po tribinama.
September 9, 20169 yr To je onaj tzv Rodzerov virus. Pre Nadalov, i dan danas neki njegovi fanovi ne priznaju poraz iz 2009. :)
September 9, 20169 yr Author Pa Serena je godinama toliko dominantna da kad god je odigrala na 90% svojih mogucnosti niko nije mogao da joj uzme set. Ostale moraju da se nadaju da ona nece iati dan, da bude zdrava i sve ostalo sto njoj treba da se skocka da bi igrala kako zna i moze... Pa iako te izjave iritiraju, jednostavno su tacne.
September 9, 20169 yr Author Dobro, daj primer jednog meca gde je Serena odigrala na 90% svojih mogucnosti, a da je izgubila
September 9, 20169 yr protiv ane ao '14 a za nadala je valjda jasno da je bio povredjen protiv soderlinga...
September 9, 20169 yr Marvine, pocinje u 20.15, pod uslovom da potrefis kucu. u 22,15 ako je u grckoj
September 9, 20169 yr Kaže Vilander nije Gael previše star da osvoji koji Grand Slam... i da je pravo vreme sada...jbt kako coveku ne dosadi vise
September 9, 20169 yr Nemam pojma kako mu ne dosadi, jedini put kad je Vilander bio siguran da će Nole osvojiti (prošli Vimbldon), ovaj ispao na početku. Edited September 9, 20169 yr by Jeremija
Create an account or sign in to comment