Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dajem glavu sa je neko sa rts-a otisao na livescore.com i tamo pogledao vreme odigravanja :D

xaxa, to sam i ja uradio  :blush: ali sam samo preslikao vreme od zenskih polufinala.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

Bah.

 

Više mi se sviđalo ono što je Majo napisao, pa ću da poverujem u to iako na lajvskoru vaistinu piše 21:15. Tj 21:00.

 

na livescoru uvek pise 21,00 kad se ne zna termin :)

Link to comment

Na zvanicnom sajtu ima samo raspored turnira, objavljen pre pocetka, gde pise da polufinala krecu od 21h. A tek vece pre (tj veceras u ovom slucaju) objavljuju satnicu po terenima. Ali odmah posle meca Novak je dao intervju gde su pricali kako mu je sledeci mec u dnevnom terminu na sta Novak kaze da ce samo promeniti satnicu treninga i da ce trenirati u to vreme kad ce biti polufinale. Ako mozemo saznati kad je Novak juce trenirao, znacemo sigurno kad igra. Ali po svemu sudeci sanse da je u 21h su bukvalno 99%

Edited by Timmy
Link to comment

na livescoru uvek pise 21,00 kad se ne zna termin :)

 

Aha, dakle i ti tvrdiš da je Majo u pravu i da počinje kasno? Odlično, ako slučajno nisi u pravu i meč krene kad ja ne volim, smatraću to vašom krivicom -_-

Link to comment

...

marvine, ti zauzmi busiju vec od 17h po crnogorskom. jednom ce poceti

Da ne bude kasno? :o

17h po crnogorskom je 23h u standardnoj UTC+1 zoni ;)

Njima je 8 ujutru u podne [emoji14]

 

Sent from my SM-N910C

Edited by Max Morlock
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...