Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

Onaj incident sa zvučnicima je delovao tako da Mare idućih šest ili sedam gemova non stop nešto broji Čičkovoj. Zato je i izgubio sedam gemova za redom. Zato je i izgubio meč i zato su Rodžer ili Novak za njega nedostižna klasa. Na njih takve stvari ne utiču duže od jednog poena. 

Link to comment

Stanislav onakon iz potaje, nicim izazvan, ide verovatno do finala. Ako Novak s njim bude igrao finale, ovaj ce biti zajeban ko kratko cebe jer je na ovom turniru mozda najmanje ocekivano da uradi nesto, nije ga uopste bilo medju favoritima za osvajanje ni pre a pogotovo ne tokom turnira.. a znamo kako potencijalno moze da odigra zverski dobro.. Mozda je bolje da Japanac dobije, to bi se lako regulisalo a sa ovim je sve moguce, lud je jako. Naravno, prvo treba dobiti akrobatu veceras, korak po korak.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Nisam ocekivao da Vava dobije. Moram danas pogledati sta se desavalao.

 

A posle ovakog razvoja dogadjaja, vise nema prepreka za Novaka. Na turniru sam se pribojavao samo Delpa i Mareja. Ovi ostali jednostavno nemaju igru za Novaka na ovoj podlozi. Sva trojica bi imali vece sanse da je sljaka ili sporiji beton, ali ovde ce ih Novak pocepati.

 

Mada kad razmislim sta sam sve prognozirao i masio ovih dana bolje da cutim :) Mada glavna prognoza Serena i Novak i dalje stoji.

 

@Time, jesam nazalost :(

Edited by Timmy
Link to comment

Nisam ocekivao da Vava dobije. Moram danas pogledati sta se desavalao.

 

A posle ovakog razvoja dogadjaja, vise nema prepreka za Novaka. Na turniru sam se pribojavao samo Delpa i Mareja. Ovi ostali jednostavno nemaju igru za Novaka na ovoj podlozi. Sva trojica bi imali vece sanse da je sljaka ili sporiji beton, ali ovde ce ih Novak pocepati.

 

Mada kad razmislim sta sam sve prognozirao i masio ovih dana bolje da cutim :) Mada glavna prognoza Serena i Novak i dalje stoji.

 

@Time, jesam nazalost :(

 

Del Potro je mnogo igrao u poslednje, a sigurno da nije baš u formi za celu sezonu, verovatno ga je stigao umor. Vavrinka ako poludi je uvek veća opasnost za Novaka od bilo kog od ove trojice.

Link to comment

Del Potro je mnogo igrao u poslednje, a sigurno da nije baš u formi za celu sezonu, verovatno ga je stigao umor. Vavrinka ako poludi je uvek veća opasnost za Novaka od bilo kog od ove trojice.

Ludilo Delpa na OI nije uopšte manje ludilo od ludila Vave na RG, ili barem nije neka velika razlika. Obojica su pogađali manje više sve, nenormalnom jačinom. A sa obzirom da je Vava pružio takvu partiju tad i nikad više, možda je on i najbolaj solucija u finalu.

 

Delpova stamina svakako nije na potrebnom nivou ili barem maksimalnom, postigao je stvarno super stvari od kada se vratio i u finalu bi ga Novak verovatno lakše dobio nego Vavu, imho, baš zbog toga /ako uopšte dobije, i dođe do njega, naravno/.

Link to comment

Ludilo Delpa na OI nije uopšte manje ludilo od ludila Vave na RG, ili barem nije neka velika razlika. Obojica su pogađali manje više sve, nenormalnom jačinom. A sa obzirom da je Vava pružio takvu partiju tad i nikad više, možda je on i najbolaj solucija u finalu.

 

Delpova stamina svakako nije na potrebnom nivou ili barem maksimalnom, postigao je stvarno super stvari od kada se vratio i u finalu bi ga Novak verovatno lakše dobio nego Vavu, imho, baš zbog toga /ako uopšte dobije, i dođe do njega, naravno/.

 

Na OI je bio prvi meč dok je del Potro još bio maksimalno odmoran, ovde nije imao snage ni do finala. Vavrinka pruža takve partije (na GS-ovima) već tri godine, Novaku je svaki put trebalo pet setova do pobede.

Link to comment

Nije Nišikori juče igrao nešto spektakularno, mnogo je griješio iz forhenda, a protiv njega uvijek znaš da će moći da se igra na njegov servis. Realno, Marej je podbacio. Vavrinku sinoć nisam gledao, ali ne pamtim kada je poslednji put igrao na nivou potrebnom da bi se dobio Đoković.

 

Mislim da će Novak imati teži posao protiv Monfisa nego što mnogi očekuju i da bi to mogao biti najteži meč na putu do finala.

Edited by keitel
Link to comment

Mislim da Marej nije podbacio. Ovo je njegov trenutni kvalitet, koji je morao pasti zbog umora od prevelikog broja meceva.

 

Nishi bi u finalu imao do 20% sansi. Vava ni 10.

 

Al mislim da je najzejabaniji Monfis, a i prvi je na redu, pa da sacekamo sa tim finalom :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...