Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Ništa nije skuplje nego prošle godine. (Tada Kasandra sada Sitonija)

Jedino su se dodatno izbezobratili sa ležaljkama pa sad svaki red malte ne ima svoju cenu.

Da prijavim prvu sportsku povredu pošto sam moržinq koja je pomislila da je u vodi Džeki Čen pa se sad zlopatim sa lumboišijalgijom :mad:

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, steins said:

Ništa nije skuplje nego prošle godine. (Tada Kasandra sada Sitonija)

Jedino su se dodatno izbezobratili sa ležaljkama pa sad svaki red malte ne ima svoju cenu.

Da prijavim prvu sportsku povredu pošto sam moržinq koja je pomislila da je u vodi Džeki Čen pa se sad zlopatim sa lumboišijalgijom :mad:

 

Amateru, ja sam se treći dan posekao na neku gvožđuriju koju sam hteo da izvadim iz vode pa morao da idem u Sarti da primim tetagam.

 

Inače, da se ispravim, giros je ovde 4.80.

 

A ležaljke plaćate? 🤔

 

Ovde u okviru smeštaja ima i ležaljke i stolice i suncobrani, pokupiš šta ti treba pa nosiš na plažu (udaljenu 50 metara). :sleep:

  • Tužno 2
Link to comment
42 minutes ago, JozoMujica said:

 

Amateru, ja sam se treći dan posekao na neku gvožđuriju koju sam hteo da izvadim iz vode pa morao da idem u Sarti da primim tetagam.

 

Inače, da se ispravim, giros je ovde 4.80.

 

A ležaljke plaćate? 🤔

 

Ovde u okviru smeštaja ima i ležaljke i stolice i suncobrani, pokupiš šta ti treba pa nosiš na plažu (udaljenu 50 metara). :sleep:

 I ovde je giros 4.80 (0.40 naplacuju caciki u girosu :isuse: i trpaju i ko oce i ko neće)

Ja placam jer me smara da vučem to od smeštaja do plaže i natrag, mada imamo i u sklopu apartmana samo neki poslednji red na plaži.

 

Pa koji si vrag vuko to gvoždje iz vode?

Link to comment
3 minutes ago, steins said:

 

 

Pa koji si vrag vuko to gvoždje iz vode?

 

Ih. :D

 

Sve što čovek baci u more (i bilo koju vodu) vadim čim vidim.

Ono što živi u moru, nikad.

  • Wub 2
Link to comment

Prošao Ringroad-om oko Soluna u subotu, bez ikakvih problema. Bila je guzva ogromna na putu do Halkidikija, ali to je vec bilo ma izlazu iz Soluna.

Link to comment

dođite na giros od 3.50 vrv duplo veći od vašeg

cipuro na moj račun, nije eleniko cicija.

  • Wub 1
Link to comment
On 18. 6. 2024. at 16:44, Eleniko said:

Radovi na ring roadu su u delu ka Halkidikiju, na našem delu ka Kavali sve normalno. Ovo je info od značaja za one koji idu na Tasos ili Aspravaltu/Stavros... Ka tamo je sve normalno.

 

treba da vozim ka volosu pocetkom jula, jel ti radovi uticu na taj put?

Link to comment
5 hours ago, steins said:

 I ovde je giros 4.80 (0.40 naplacuju caciki u girosu :isuse: i trpaju i ko oce i ko neće)

Ja placam jer me smara da vučem to od smeštaja do plaže i natrag, mada imamo i u sklopu apartmana samo neki poslednji red na plaži.

 

Pa koji si vrag vuko to gvoždje iz vode?

kad moze budjavi doner da bude 7-8 u nemackoj, moze i giros, na 5+

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
10 hours ago, Choda said:

Mi od jutros u Kalamitsiju nemamo struje valjda ce doci do tekme.

 

I u Kalamiciju? :ohmy:

 

Toroni bio isto ceo dan bez struje (došla oko 16h). Počela zvanično sezona, popalile se klime... :sleep:

Link to comment

Isto, dosla na pola prvog poluvremena, sva sreca pa su imali agregat u lokalnoj kafani pa nisam bio uskracen za bravure naseg tima.

Link to comment
On 19. 6. 2024. at 19:51, Tsai said:

 

treba da vozim ka volosu pocetkom jula, jel ti radovi uticu na taj put?

mi idemo polovinom jula, koliko sam videla, ne uticu (ima i sat patrola od ove godine, i oni kazu da nemamo veze, mi skrecemo prema atini)

  • Hvala 1
Link to comment
On 19.6.2024. at 19:51, Tsai said:

 

treba da vozim ka volosu pocetkom jula, jel ti radovi uticu na taj put?

 

nope, kad se ispustiš sa puta od evzonija na jug, ideš u jednom trenutku desno na E75/A1, daleko si jedno 30km od ring roada

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...