Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

1 hour ago, nisam ja said:

I kad kucam novi sad Preševo izađe 1760. To mi puno nešto. 

471km.
gde ti izbacuje 1760? kad ukucaš Preševo bez polazišne tačke?

Link to comment

Novaca 1760. Skočile su cene koliko juče. Ranije bilo 10ak evra. U jednom pravcu. Pitao da znam kolko da sipam na tag. 

 

A ove na pumpi koma sa oni. Uvaljivanjem. 

 

Oš enerdži drink. 

Ne. 

Oš 4 za 250?

Ne.

6 za 250?

Ja upitnik nad glavu. 

Ona klima potvrdno i kaže može i 8 za 250 samo nosi. 

Reko daj preprodaću. 

Link to comment

Ja ću u sledeću nedelju popodne put Sitonije, ali imam nameru da prelazim granice na Prohoru Pčinjskom i Dojranu, gde ću i noćiti. Uzeo sam i TAG uređaj danas, samo da što više smanjim nepotrebna čekanja. Čak sam razmišljao da, u slučaju velikih gužvi na Preševu, idem preko Kosova, pa na Đeneral Janković, ali ipak to neću raditi.

Link to comment

Vidi ideja za Tag uređaj nije loša jer kažu da je u Nišu katastrofa gužva na rampi. Ja sad jurim smeštaj na Dorjanu za sutra uveče jer nam tek juče iskočio apartman u Grčkoj.

Edited by Moća
Link to comment
Ja ću u sledeću nedelju popodne put Sitonije, ali imam nameru da prelazim granice na Prohoru Pčinjskom i Dojranu, gde ću i noćiti. Uzeo sam i TAG uređaj danas, samo da što više smanjim nepotrebna čekanja. Čak sam razmišljao da, u slučaju velikih gužvi na Preševu, idem preko Kosova, pa na Đeneral Janković, ali ipak to neću raditi.
Na Kosovu bi morao da plaćaš osiguranje, a i nije nikakva garancija da te na Merdaru ili Jarinju neće sačekati još gora gužva.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Vidi ideja za Tag uređaj nije loša jer kažu da je u Nišu katastrofa gužva na rampi. Ja sad jurim smeštaj na Dorjanu za sutra uveče jer nam tek juče iskočio apartman u Grčkoj.

Ja sam ga uzeo danas, bukvalno za 3 minuta, u AMSS-u. Pre-paid je, može da ga koristi više različitih vozila, kredit nema ograničenje roka trajanja, dobra stvar.

Link to comment
4 minutes ago, Tribun_Populi said:

Na Kosovu bi morao da plaćaš osiguranje, a i nije nikakva garancija da te na Merdaru ili Jarinju neće sačekati još gora gužva.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 

Zato sam i odustao od te varijante, zakomplikovao bi sebi život bez potrebe.

Link to comment

Problem as tagom kad su velike guzve je to sto vozila popune sve trake bez obzira da li imaju tag ili ne.  Ovo vazi za Nis i Leskovac naplatne rampe jer su manje. Izgubi smisao. Uvek vredi na ulazu u BG ali tu je ogromna naplatna rampa i ne prave se vise guzve.

Link to comment
  • 2 weeks later...

zelena fakistra


10-15-04.jpg

 

Spoiler

10-15-43.jpg

 

0-21-20.jpg

 

0-19-36.jpg

 

to ni u vodi ne prestaje da čita!

 

Spoiler

10-19-03.jpg

 

 

 

pustinjska paltsi, i jedan tantrum mora za ushit

,

28-03.jpg

 

 

Spoiler

 

08-29-45.jpg

 

08-28-57.jpg

 

08-15-44.jpg

 

blllll.jpg

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...