Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

ja na stednjem jadranu mesec dana, sve sam radila, al okupala se jos nisam. crna sam ko ciganka, i domaci su u fazonu da se vidi da nisam odatle, jer su oni beli, i dalje dugim gacama i dugim rukavima. sve u svemu, ja sam odlucila da cu danas sebi napraviti situaciju da slucajno upadnem u more. jbga.

naravno da idem i u teretanu, jedina :D

Edited by darling
Link to comment
2 minutes ago, darling said:

ja na stednjem jadranu mesec dana, sve sam radila, al okupala se jos nisam. crna sam ko ciganka, i domaci su u fazonu da se vidi da nisam odatle, jer su oni beli, i dalje dugim gacama i dugim rukavima. sve u svemu, ja sam odlucila da cu danas sebi napraviti situaciju da slucajno upadnem u more. jbga.

naravno da idem i u teretanu, jedina :D

A ja se zabrinuo, vidim nema te, mislio otisla da pazari neke patike... :tongue::sleep:

Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Invizibl imaš na ovoj temi mnogo unazad moj post o Tasosu i plažama pa vidi dal ima neka što je nisi obišla.

Aj baci link pls.mada sam skuterom tri dana obisla svaku tacku prema mapi..

Biciklom sam danas, pauza za jelo u potosu pa na obliznji notos, tamo je mirno i toplo more. Janjetina u brdu checked..

Darling, zavidim..mada nije ni ovo lose

@nisamja

Kad sam sama ne mogu da lezim ko crkotina, uvek sam restless

U drustvu mogu na neki nacin i umereno lencariti

Dobra je predsezona, maalo ljudi, ustalicu patern-poc juna grcko ostrvo, jul/avg cro otok

E da mesta su ruzna..neka lokalno egejsko otomanskia varihanta, pod turcima do balkanskih ratova, malo sta ostalo, nema zgrade starije od 100god,izuzev u mestu kastro gore.vezujem more za dubrovacko mletacku arhitekturu, cudno mi, kao da nesto sustinsko fali (stene i kamenje, mirisi, iglice borova na plazi ,pod jedan)

Edited by InvisibleLight
Link to comment
3 hours ago, InvisibleLight said:

Aj baci link pls.mada sam skuterom tri dana obisla svaku tacku prema mapi..

Biciklom sam danas, pauza za jelo u potosu pa na obliznji notos, tamo je mirno i toplo more. Janjetina u brdu checked..

Darling, zavidim..mada nije ni ovo lose

@nisamja

Kad sam sama ne mogu da lezim ko crkotina, uvek sam restless

U drustvu mogu na neki nacin i umereno lencariti

Dobra je predsezona, maalo ljudi, ustalicu patern-poc juna grcko ostrvo, jul/avg cro otok

E da mesta su ruzna..neka lokalno egejsko otomanskia varihanta, pod turcima do balkanskih ratova, malo sta ostalo, nema zgrade starije od 100god,izuzev u mestu kastro gore.vezujem more za dubrovacko mletacku arhitekturu, cudno mi, kao da nesto sustinsko fali (stene i kamenje, mirisi, iglice borova na plazi ,pod jedan)

imas na plazi aliki deo sa stenama i borovim iglicama... ne levo, nego na tom rtu desno. mi smo bili ui potosu, kolima pa smo se uglavnom tu kupali. nadjes svoju stenu i lepo skaces, suncas se, citas knjigu itd... to je jedini deo koji podseca na jadran na tasosu

 

spacer.png

Link to comment
36 minutes ago, nezvanova said:

imas na plazi aliki deo sa stenama i borovim iglicama... ne levo, nego na tom rtu desno. mi smo bili ui potosu, kolima pa smo se uglavnom tu kupali. nadjes svoju stenu i lepo skaces, suncas se, citas knjigu itd... to je jedini deo koji podseca na jadran na tasosu

 

spacer.png

Tu sam i bila:)

@mah kaze hitna operacija helikopter za atinu..

Link to comment
11 hours ago, darling said:

ja sam odlucila da cu danas sebi napraviti situaciju da slucajno upadnem u more. jbga.

 

zjbvla sam se jutros s ovim i naravno da sam zavrsila u (prljavom) moru, na gradskom vezu, okruzena kocama, situacija woman overboard iz pozicije jedna noga na jednom brodu, druga na drugom, a brodovi se udaljavaju. sreca da sam bila dobro obucena, pa more nije bilo toliko hladno :D

posle kad sam pokusala da se okupam na plazi bilo je hladno i nisam, al racuna se da sam sam danas otvorila sezonu. sto se moja sudbina ne zjbva ovako sa mnom kad tandrljam o dobitku na eurodekpotu, nego samo kad treba da ispadnem hrundi baksi, jbo joj pas mtr. mada je ovo danas stvarno bilo smesno, i sve posledice toga :)

 

 

Link to comment

Jubilarni peti put izbegla pljackanje pri vracanju kysura..jbt kako sam besna

Ako ja ne znam grcki a ti engleski i glymis nesnadjenost ne znaci da ne znam koliki mi je racun

A situaciha-racun od 15ei1 cent i vracanje 4evra i 99 centi mi je hit

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...