Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

Minus spektakl od TD-a Majka Volasa, nenormalno sporo, dosadno, iseckano glupim, sitnim faulovima, te povredama igraca ( gostujucega tima ). Sve i jedan napada Pitt-a okoncan punt-om .

Link to comment
  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

Gledam Giantse i povremeno bacim pogled na NFL SCORE. Pa dal su Steelersi imali uopste prvi down ili presli na polovinu Baltimora? 

Edited by Nesh
Link to comment

Veruj mi, ne zelis da znas. :D Od Nfl meca odustanem pre kraja istoga jednom u 10 godina, ali ovo je da ti se zivot smuci, a kamoli sama igra. Doduse, pomaze mi pri odluci sto upravo krece Memfis na Portlanda.

Link to comment

+1

 

99y TD posle početnog udarca... Treba to umeti...

To je samo početak bio...

Znači imaš dva osvojena INT-a i gubiš sa 2 TD razlike! Povraća mi se...

Link to comment

Ne pratim ovaj sport, i ne zanima me nešto naročito. Sada sam sticajem okolnosti gledala 5 minuta Bafalo-Sijetl. Da li uvek naša dva komentatora moraju svakoj rečenici da izgovore reč PROSTO.  U tih 5 minuta to su rekli jedno 50 puta..  :isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

E kada su meni kao laiku i tolerantnoj osobi onako, iritantni™.

Sve je neverovatno, ludlo, i onda te zaspu nekom besislenom statistikom. Ali dobro neka prenose.

Neka omogući sbb da se skotovi mogu isključiti...
Link to comment

Ne pratim ovaj sport, i ne zanima me nešto naročito. Sada sam sticajem okolnosti gledala 5 minuta Bafalo-Sijetl. Da li uvek naša dva komentatora moraju svakoj rečenici da izgovore reč PROSTO.  U tih 5 minuta to su rekli jedno 50 puta..  :isuse:  :isuse:  :isuse:

 

Šteta što nisi gledala celu. Odlična utakmica, među najboljim ove sezone. Verovatno bi zavolela sport. Tako sam se i ja zaljubio u NFL jer je prva utakmica koju sam gledao bila nešto apsolutno fenomenalno i nezaboravno.

Što se pravila tiče, osnove se jako brzo pohvataju, dok ima finesa koje ni suci još nisu savladali :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...