Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

giantsi objasnjavaju. odbrana na 3rd 5/6. prvi posed u napadu fambl star wr. 0-10 lagano

Ukupno 16 jardi u 1/4, fumble i dva punta. Ja se jos ponadao da ce veceras da prekinu seriju poraza. :lol:

Link to comment

Ukupno 16 jardi u 1/4, fumble i dva punta. Ja se jos ponadao da ce veceras da prekinu seriju poraza. :lol:

prekinuce seriju poraza ali sledece sezone ako nastave ovako

Link to comment

Jbga suspendovan im RT...

Welcome to NFL, rookie...

 

 

Svejedno treba znati (ne)odigrati ofanzivno kao sto su (ne)odigrali prvo poluvreme. Inace, i dalje se ispituje se koji je od 2 TD-a File blentaviji . :D Nepostojanje napada , a biti svega na TD zaostatka - madjija .

Link to comment

Sta rade Eaglesi. Na -7 imaju 4th i 25 na 1:30 do kraja i samo 2 TO i idu na punt :Hail: Naravno pada prvi down i kraj utakmice. Sansa jeste bila mala ali ovako ziceraski potez mislim da u zivotu nisam video. :isuse:

Link to comment

Svorc, shodno brojkama, jeste spektakularno utegao odbranu File, ali mu, identicno slucaju mu u Detroitu, ta ista odbrana cini nepojmljive idiotluke.

 

Vernon Dejvis is back . :Hail:Meni omiljeni TE ever ( naravno, iza Tonija Gonzalesa ) .

Link to comment

odrasmo sanfran glatko

 

šejdi kao da ima career year, lorax je league leader u sekovima s 33 godine (bar po 1 sek na svakoj utakmici, 8 u 6) sa, brown je LB sa najviše taklova, tyrod ne baca mnogo ali je sasvim efikasan i ubija trčanjem, backfield igra ballhawking non stop, broj kazni je sasvim prihvatljiv, džastin hanter igra za sve sitne pare koje košta...

 

winning cures everything

Edited by Prospero
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...