Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NFL 2016

Featured Replies

  • Replies 841
  • Views 54.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šta se preporučuje za gledanje u 19h?

Dalas ili Minesota?

Nolo

Šta se preporučuje za gledanje u 19h?

Dalas ili Minesota?

Ako ne gledaš Nola onda Vikinzi
  • Author

Ja bi pre ARI@MIN ali "moja" tekma je tek u 2 tako da...

 

....shit has hit the fan...

To će da bude dosadno.

Nolo mislim.

Edited by wall

Pa jes, odraće ga Makica

Samo ti jinxuj. :D

 

Jbt neki fudbal na sk i ovaj viče Mening... :huh:

Kanzas, napred, standardno kriminalan. Tampina OL, igrajuci protiv, na nivou cele lige, jedne skroz ozbiljne odbrane, krajnje uspesna - dovoljno je reci da Di nijedared, za citavo poluvreme, nije stigao do Vinstona. Dag Martin je ... Ne znam sta bih rekao, ima, tipa, vise od 10 nosenja i jard po nosenju. Al' zato im je  kicker nepogresiv. :P

Ali zašto se toliko dere...

Nema ko nije promašio PAT.. Kažu 12 za sada.

Pekersi postali kanta za nabijanje.

  • Author

Pekersi postali kanta za nabijanje.

Rozders je i sa ovako limitiranom ekipom bog fudbala ali im je odbrana uzasna i to ne moze nijedan qb da nadoknadi. Juce je secondary igrao kriminalno, tri nedopustiva pasa su im prosla za ukupno zilion jardi + je Washington imao odlicnu realizaciju na 3rd down. Steta, plej-of bez Rodzersare je bas bezveze.

Kanzas, napred, standardno kriminalan. Tampina OL, igrajuci protiv, na nivou cele lige, jedne skroz ozbiljne odbrane, krajnje uspesna - dovoljno je reci da Di nijedared, za citavo poluvreme, nije stigao do Vinstona. Dag Martin je ... Ne znam sta bih rekao, ima, tipa, vise od 10 nosenja i jard po nosenju. Al' zato im je  kicker nepogresiv. :P

Martin je bio odlican. imao je 24 nosenja za samo 63yds, ali je zato imao dva screena za 27 i 14yds(bez njega ne znam da li su nam ukupno dva screena prosla do sada u sezoni), i jedan je od najzasluznijih sto Chiefsi nisu imali sackova...

sa Martinom u timu mi smo 3-0, bez Martina 2-5

sa Martinom Winston je sackovan 5 puta u 3 tekme, bez Martina 18 puta u 7 tekmi

sa Martinom Winston ima 7TD i 2INT, bez Martina 13TD i 8INT

sa Martinom Winson ima 67.3 complete pasova, bez Martina 57.7%

 

naravno, nije sve ovo samo zbog Martina, mnogo ima i do meltdowna vs Arizona i Denverove D koja bi nas ubila i da smo imali Martina, ali njegov doprinos u pass igri je nemerljiv. fenomenalno blokira, odlicno se otvara za screen...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.