Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

  1. 1. beograd

  2. 2. torino

  3. 3. manila



Recommended Posts

Ne komentarisah Bircevica.. Da se ogradim jer sam pogledao samo oko pola utakmice i nisam zakačio njegove koševe, vidim dosta ih bilo. Ali onih par minuta je toliko glupih poteza napravio da sam bio blago rečeno iznenađen. Ne pamtim ga kao preterano inteligentnog igrača, ali ono juče me je bas zabrinulo...

 

Ma, ima tu par igraca koje cemo morati da gledamo dok se Bjelica i Macvan ne vrate ali bi trebalo da se pokrpimo za ove kvalifikacije pa da ne brinemo mnogo. Mnogo bi drugaciji utisak ostao na kraju utakmice da nismo prestali da igramo na 5 minuta do kraja kad smo nabili 20 razlike.

Link to comment
  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

Ne znam, ja sam verovatno brutalno nefer prema dečku, ali sinoć mi se bukvalno okrenuo stomak kad sam video Štimca kako ulazi i bacajući pogled posle toga kad je u igri. Momak je negacija košarke kao igre. Mislim da ću menjati kanal kad god uđe u igru, kao što sam svojevremeno radio kad Kukoč izađe.

 

"Ne bih potcenio ulogu Štimca. On svaki put kad dođe na bacanja dobije ovacije publike. Kada sam ga zvao da dođe, rekao je 'šta zoveš, samo mi pošalji poruku da dođem i tu sam'. On je srce ove ekipe, a tako ga osećaju i saigrači", istakao je Đorđević.

 

:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

"Ne bih potcenio ulogu Štimca. On svaki put kad dođe na bacanja dobije ovacije publike. Kada sam ga zvao da dođe, rekao je 'šta zoveš, samo mi pošalji poruku da dođem i tu sam'. On je srce ove ekipe, a tako ga osećaju i saigrači", istakao je Đorđević.

 

:fantom:

 

Stime je vec rezervisao kartu za Rio, bice to lepo turisticko iskustvo za njega. Bjelica, Macvan, Raduljica, Jokic i Stimac je verovatno kombinacija pet visokih igraca koji ce ici. Birca i jedan od dvojca Danguba/Simon cekace neku drugu priliku.

Link to comment

I on je imao par cudnih momenata, cigle, zvrndanje u prazno... Moja najveca zamerka sinoc je ogroman broj glupih poteza. Sta oni rade na treninzima, da ne gledaju Anddiju&Andjelku ili tako nesto...

Link to comment

Mislim da ih je malo ponela atmosfera, malo je celavi dozvolio neozbiljan pristup, ispucavali smo se i bacali trice u 5oj sekundi napada. Nije to problem za ovaj period "priprema", ali moze da bude u nekoj utakmici sa vecin ulogom (finalu), ako nas stane sut a protivnika prokenja, pa udjemo u nervozu.

Link to comment

Ne mislim da ce Macvan imati znacajnu ulogu i ako ode, dobar je on igrac, ali njegovi kvaliteti tesko u ovoj reprezentaciji mogu da nadju primenu, plus bi odbrana trpela sa njim. Nije on siguran da ide na olimpiske igre, a sa Bjelicom u timu verovatno nije ni Simon, jer ce mu ostati bitno manje minuta. Ovo sad nam je krpljenje, druga situacija ce biti kad budemo kompletni.

Link to comment

simonović je imao dva dobra baseline kata, ali je imao i 2 totalna wtf momenta, jedan pas iza leđa koji je hteo da odigra jokiću neka atrakcija koja se završila presečenom loptom i drugi šut iz prvog pasa posle kojeg je popio klupu, oba su bila kada je bilo egal u prvom poluvremenu

 

gledao neko kanađane prvo poluvreme?

Edited by theanswer
Link to comment

to sigurno nece. ko kaze da mora da ide bilo ko od njih dvojice?

 

Macvan je pozvan da bi isao na OI, Bircevic da odigra kvalifikacije. Previse je veliki rizik da se ide samo sa jednom cetvorkom na turnir, pogotovo ako Bjelica ne bude 100% spreman. Ako se Macvan oporavi ide, ako ne, ici ce Birca umesto njega.

 

A naravno da ce Bjelica biti nosilac, a Macvan/Birca pomocno osoblje..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...