Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

  1. 1. beograd

  2. 2. torino

  3. 3. manila



Recommended Posts

Lose, lose, lose, samo na momente po par minuta fine igre. S obzirom na to kako su se ponasali starteri nije cudo da smo razliku napravili s igracima s kraja klupe. Raduljica i Markovic se nisu ni pojavili na utakmici a Teo i Bogdan samo na momente pokazivali klasu. Ne lezi nam ovaj Portoriko pa to ti je. :lolol:

 

Djordjevic bi realno mogao da pojede govno i ipak pozove Bobija, muka mi je da pomislim da cemo gledati mucenog Stimeta po 20 minuta kad se Raduljici digne da ne igra. Ona kombinacija sa njim i Simonovicem na cetvorci je bila komedija, dok su Portortikanci skakali i uzimali lopte negde oko obruca nasi su ih uredno posmatrali iz zabljeg rakursa.

Link to comment
  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

Do kurca

Sta je rekao?

 

pitao ga neko nešto za jokića, on malo hvalio jokića pa pričao kako kad se već priča o tim pozicijama istakao bi štimca, kako kad ga je zvao ovaj mu rekao ma samo mi pusti sms ja dolazim uvek, kako je on srce ovog tima itd itd

Link to comment

ma boban izvesno ne ide, to sto hvali stimca verovatno pre treba raduljicu da brine jer je izgledao sramotno.

 

 ma da, jasno je to prilicno, ali jbg nada poslednja umire

po mom skromnom kosarkaskom znanju jako je bitno imati igraca koji je u stanju sam da "izmisli poene", posebno je to bitno na turniru poput oi. nekako imam utisak da se djordjevic prelako odrekao jednog od retkih nasih igraca sa tim kvalitetom, na stranu sve ostalo sto bi marjanovic mogao doneti ekipi

pitao ga neko nešto za jokića, on malo hvalio jokića pa pričao kako kad se već priča o tim pozicijama istakao bi štimca, kako kad ga je zvao ovaj mu rekao ma samo mi pusti sms ja dolazim uvek, kako je on srce ovog tima itd itd

dakle, apsolutno i ne pokusava ici u smeru koji bi omogucio marjanovicevo prikljucenje ekipi

sranje

Link to comment

ma izlišno je pričati koliko bi nam čovek značio ali jebiga šta sad da se radi, nećemo kukati celo leto.

 

ključ je u tome što je on obećao da će da igra, ovaj ga čak i zvao da se vrati u bg bude sa reprezentacijom (eto tu je recimo razlika da kažem kalaveri), on nije hteo, đorđević nije isto želeo kompromis što je razumljivo ako ga je ovaj lagao i to je to. ja sam do te konferencije đorđevića bio skroz na strani marjanovića ali posle toga nisam. meni je lično nezamislivo da jednom sportisti koji je toliko već postigao u životu i tek će da postigne odlučuju mame tate menadžeri i da on ne može da kaže javno takva i takva situacija. nego onda kad vidi kako će da prođe u javnosti radi damage control, izbacuje veče pre neku izjavu kako hoće da igra OI, posle daje izjave za blic i slično, a ceo mesec pre toga nije prozborio reč o toj situaciji.

Edited by theanswer
Link to comment

ma izlišno je pričati koliko bi nam čovek značio ali jebiga šta sad da se radi, nećemo kukati celo leto.

 

ključ je u tome što je on obećao da će da igra, ovaj ga čak i zvao da se vrati u bg bude sa reprezentacijom (eto tu je recimo razlika da kažem kalaveri), on nije hteo, đorđević nije isto želeo kompromis što je razumljivo ako ga je ovaj lagao i to je to. ja sam do te konferencije đorđevića bio skroz na strani marjanovića ali posle toga nisam. meni je lično nezamislivo da jednom sportisti koji je toliko već postigao u životu i tek će da postigne odlučuju mame tate menadžeri i da on ne može da kaže javno takva i takva situacija. nego onda kad vidi kako će da prođe u javnosti radi damage control, izbacuje veče pre neku izjavu kako hoće da igra OI, posle daje izjave za blic i slično, a ceo mesec pre toga nije prozborio reč o toj situaciji.

mene to ko je kriv, ko je kome sta rekao i slicno i ne zanima mnogo.

a i nekako mislim da javnost jednostavno nema sve informacije

ono u sta verujem je da bi neki iskusniji trener (npr ivkovic) imao potpuno drugaciji pristup i nasao nacin i da "iskontrolise slucaj marjanovic" i da obezbedi da ekipa bude najkvalitetnija moguca (deluje mi da je vecina misljenja da je to ona ekipa koje je marjanovic deo)

 

ko je ono od nasih trenera (mozda bas ivkovic) pricao o tome kako velike igrace uvek vredi cekati (marjanovic to svakako nije iz ugla reprezentativnih nastupa i svakako jeste gledajuci njegov kvalitet) i kako oni uvek posalju jasan signal ako zele igrati, samo taj signal treba iskoristiit na valjan nacin

cini mi se da je prica bila o nekom ko se oprostio od reprezentacije, pa se trebao vratiti

Link to comment

za sve sto znamo o toj situaciji imamo selektorovu rec i nista vise, ali ne sumnjam da je ona za tebe jedina istina.

 

nemamo apsolutno nikakav demanti toga ni od strane marjanovića ni od strane miška. čak u onom nesrećnom miškovom intervjuu stvari izgledaju još gore po njih. tako da verovaću aleksandru đorđeviću više nego nikome jer niko ne tvrdi drugačije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...