Jump to content
IGNORED

Tour de France 2016


malkin

TDF 2016  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Moviestar kao da ne zna sta sme da uradi protiv Fruma ili imaju neki plan koji su zacrtali pre trke pa ga se dirljivo pridrzavaju. Juce ga Kintana pusta na spustu cekajuci Valverdea da ga proveze do dole, danas se Frum maltene sam izolovao od sopstvenog tima a Kintana cak ni ne pokusava da mu pobegne iako je ocigledno imao snage. Bar da ga je testirao pa i ako ne uspe, da pokaze neku ambiciju, da zakuva, nesto, Ne znam sta namerava sa ovom voznjom na Frumovom tocku kao da on ima prednost.

pitanje je šta je i koliko mogao posle onakvog tempa Skaja. mislim da Movistar za sada sasvim korektno funkcioniše taktički. treba im Dani Moreno u punoj formi, to je manje-više jedina bitna slabost koju sam do sada video. to i činjenica da je Skaj prosto jači.
Link to comment
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    61

  • omiljeni

    37

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • freakns

    29

Pa upravo to, danas je Froome ostao sam, ako imas snage pucaj iz svega sto imas, meni je delovalo da ima, e sad mozda gresim. Pogotovu sutra dan pauze. Chris da je mogao on bi im nabio 2 min danas, ali nije mogao. Oni to tako rade, ako mozes resavaj u prvoj nedelji tour. Ja se nadam da ne grese sa taktikom, ali vrlo lako im se moze ponoviti prosla godina, ja mislim da su i prosle mogli bolje. Jos tek slede hronometri.

Link to comment

Skaj je jak kao crna zemlja ali nema više Portea koji je proteklih godina vukao ludački sve dok osim Fruma niko nije pretekao, čak mu je spašavao dupe kad je ovog strefio bonk na onom prvom Touru u Alpima. Frum je obično davao po dva minuta na ovakvoj etapi proteklih godina, sad nije imao noge za to (možda i zbog juče). Videćemo, da je tu samo onaj brdski TT rekao bih da je Nairo čak i blagi favorit, ovako će mu Frum dati preko minut na onom prvom TT.

Link to comment

Da sr malo vratimo na onaj famozni spust. Ovako se prvi put spustio slovenac Mohoric prije nekoliko godine. Kakvo dupe moras da imas pa da sjedis na stangli i da pedalas?

Svaka mu cast. Ovaj stil ce zavraniti kada neko pogine.

Link to comment

ovde se bolje vidi šta je tačno Mohorič radio a što odstupa od standardnog spuštanja na gornjoj cevi:

 

024nRKi.gif

 

nisam siguran koliko je ovo opasnije od spuštanje bez vrtenja pedala a ni koliko dodaje na brzini s obzirom na to da ne može bogzna koliko snage da se prenese iz ovog položaja...

 

a inače nije Frumu prvi put da se ovako spušta, na prošlom Turu je radio istu stvar.

Link to comment

I Sagan je radio slicno jos dok je bio u Liquigasu, nije mi ovo nista revolucionarno. Mada izgleda vrlo opasno. 

 

Elem, Contador odustaje i od Olimpijade, ne moze da se oporavi do tad. Imao je rupturu misica na nekoliko mjesta, koliko sam shvatio. 

Takodje, potpisao je za Trek za sledecu sezonu

Link to comment

Pojasni molim te :)

Ocekuje se vjetar, i tada cesto dolazi do pucanja grupe. Neko moze da izgubi dosta vremena na taj nacin. Contador i Saxo su prije par godina tako uzeli Froomeu minut [na kraju nije bilo bitno jer jer Froome bio bolji u brdima]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...