Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Ma kakav Guideti, ovaj ljevat sto mu je asistirao je morao da unese Romera u gol. Njega Murinjo da nadje posle tekme i da mu "sagradi bioskop".

 

Bukirati karte za Skoplje u avgustu, ako ne zarate dotle...pu pu pu

Link to comment

vise srece nego pameti za ajax i united. cornet promasio zicer za lyon a ovamo ovaj sto je asistirao umesto da sutne.

 

mourinho ce skolovati neiskusni ajax sa 1-0 u finalu i to je to.

Link to comment

Da li će svanuti dan da sa Murinjom odvalimo nekoga sa 3-4 razlike. Stalno neko mučenje, natezanje i grčevi, nije važno protiv koga igramo. Imam utisak da bi isto bilo i da nam je Javor protivnik.

Link to comment

Zasto li je morao da ga udari nije mi jasno...pa sve i da mu je majku crnacku opsovao nadji ga posle negde, naletece nekad, Roy Keane style.

 

Znaci gledamo Smallinga u finalu, veselo. Moramo mnoooogo bolje, ovo smo prilicno bez veze odigrali. 

Link to comment

Da li će svanuti dan da sa Murinjom odvalimo nekoga sa 3-4 razlike. Stalno neko mučenje, natezanje i grčevi, nije važno protiv koga igramo. Imam utisak da bi isto bilo i da nam je Javor protivnik.

 

Ajax sigurno necemo odvaliti. Ako uspemo 1-0 i da pevamo. A to ce biti vrasi tesko da ne primimo gol bez Baillya.

Link to comment

Da li će svanuti dan da sa Murinjom odvalimo nekoga sa 3-4 razlike. Stalno neko mučenje, natezanje i grčevi, nije važno protiv koga igramo. Imam utisak da bi isto bilo i da nam je Javor protivnik.

 

 

Nadajmo se, u finalu.   :unsure:

 

 

 

Ovo je bilo užasno odigrano, više sreće nego pameti.

Edited by Jeremija
Link to comment

Malo sreće, malo valjanja, mnogo odsustva dostojanstva i krš fudbala - ali nam se smeši žoze na klupi junajteda i sledeće sezone što je najbitnije! :)

Znaci sve se odvija prema planu. Super.

Link to comment

Ma nije bitno finale i Ajax. Finala se i inače igraju opreznije a i protivnik je ipak došao do tog finala. Govorim o generalno kalkulantskom i pilićarskom pristupu.

Link to comment

Ma nije bitno finale i Ajax. Finala se i inače igraju opreznije a i protivnik je ipak došao do tog finala. Govorim o generalno kalkulantskom i pilićarskom pristupu.

 

Pričaš o čoveku pod čijim vođstvom jedan od par najskupljih timova na svetu nije dao gol u gostima nijednoj od top 6 ekipa trenutno u Engleskoj. 

Link to comment

Pričaš o čoveku pod čijim vođstvom jedan od par najskupljih timova na svetu nije dao gol u gostima nijednoj od top 6 ekipa trenutno u Engleskoj. 

 

Pa to i kažem, kalkulantski i jajarski. Pa bar da sa takvom igrom ima rezultate nego se koprca da zaobilazno uđe u CL.

Link to comment

Glavni problem je spora tranzicija iz odbrane u napad, što maltene uništava skoro svaki naš kontranapad. Murinjo je kroz karijeru navikao da na tim pozicijama ima igrače kao Roben ili Daf, a mi trenutno praktično nemamo prava krila, i tu bi trebao biti fokus u prelaznom roku. Kažem trebao, jer ne odlučujem ja...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...