Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Izdrži džone!

 

Znam koliko teško ide gledanje fudbala četvrtkom, ali prinesi žrtvu svom sektaštvu....

Edited by Ruxin
Link to comment

Seinfeld bi mogao da tandrlja u pozadini...mozda.

 

edit: Btw Vucic naredio da na PTC ide ponizavanje Francuza od strane mrskih Holandeza, a sve u sklopu 3 meseca bojkota FRA.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Znam koliko teško ide gledanje fudbala četvrtkom, ali prinesi žrtvu svom sektaštvu....

A sta ti radis na ovom topicu? :fantom: Cetvrtkom se gleda Kviskoteka i Dosije X, a ne fudbal.

Edited by ArleKino
Link to comment

Vrlo mi je bitno da žoze osvoji kup lasera topalovića!

 

Dobro, priznajem ne baš toliko bitno da to čudo gledam uživo...ali dovoljno da ispratim preko midla :fantom:

Link to comment

Vrlo mi je bitno da žoze osvoji kup lasera topalovića!

 

Dobro, priznajem ne baš toliko bitno da to čudo gledam uživo...ali dovoljno da ispratim preko midla :fantom:

 

Videcemo da li ce ga osvojiti, ali ako ga slucajno osvoji, to ce biti vec u prvoj sezoni 2,5-0 u trofejima protiv laznog Krojfa. 

 

Inace, so far do good. 

Link to comment

Videcemo da li ce ga osvojiti, ali ako ga slucajno osvoji, to ce biti vec u prvoj sezoni 2,5-0 u trofejima protiv laznog Krojfa. 

 

 

Zapravo zanimljivo zapažanje!

 

Jel žoze najjači drugorazredni trener na svetu posle ovakve 1 sezone dominacije na svim drugorazrednim poljima? Discuss...

Edited by Ruxin
Link to comment

Enivej, ja u sklopu priprema za iducu sezonu malo upalio fudbal cetvrtkom, sa ozbiljnim timovima, a ne Jose v Iago Otpad i John Guidetti. Dolberg zabio za Ajax, a onda Lacazette zabio dva gola za minutu nakon holandskog branjenja Ajaxa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...