Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

Ne, da me je neko pitao pre pocetka sta mislim koji ce rezultat biti, rekao bih 1-1. No kad smo vec vodili i imali sanse rek'o daj mozda da vec veceras zavrsimo. Ali oces djavola kad ovi klinci ne umeju da vode loptu u trku, a Pogba je pitanje dal bi dao gol i da je 14 a ne 7m. Sve on ok radi ono na sredini, ali ispred gola majko moja. Martial krepao.

 

 

Glavni problem, koliko je samo obećavajućih kontranapada prekinuto zbog toga. Rashford i Lingard se trude, ali realno nemaju kvalitet. Martial sa druge strane...

Edited by Jeremija
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Jedino čemu se Lyon u četvrtak okrenuo bio je nesebičan i bratski poklon koji im je Bešiktaš uručio u rasponu od nekih minut i po. Ono je bilo više od poklona a tek malkice manje od dobrovoljnog samoubistva u trenutku kada je trebalo održati koncentraciju još 10 minuta. Vraćanje lopte golmanu, i uopšte rešenja koja zadnja linija pronalazi kada je pod pritiskom, su rak-rana ovog tima.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CuSPHZ-s5vE

 

Biće lepa atmosfera na Vodafone Areni u revanšu, sve dok Lyon bude bio na manje od dva postignuta gola.

Link to comment

Nisam oduševljen što Herrera i Fellaini ne igraju, ali ako ove ne možemo da zgazimo sa ovim timom, onda možda bolje i da ne idemo dalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...