Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Vidi se da ne pratiš fudbal.

Druga najbolja odbrana u evropi

Ruski i ligaevropaški fudbal? Ne, ne pratim :D

 

Ali verujem da je taj rostov 1 opaka ekipa :lol:

Edited by Ruxin
Link to comment

 

 

Ovo takmičenje najboljih šestih u ligi i osvajaca kupova

 

  :fantom:

 

Romero  :Hail:  :Hail:

 

Nista ne znamo, al sto imamo golmane  :Hail:

Edited by MancMellow
Link to comment

Uglavnom gledam u zen modu, al sada sam popizdeo vrhunski. Jebem ti i fudbal i sve.

Gledao sam zadnjih 15 minuta bas loše, sve neko bunarjenje ko da imate Zigica u timu

Link to comment

kalčipoli je urnisao žabarki fudbal, od njega je samo inter imao kratkoročnu korist a sada su spali na to da ih školuju timovi iz zemalja koje su bile svetlosnu godinu iza njih pre ove afere

Link to comment

Gledao sam zadnjih 15 minuta bas loše, sve neko bunarjenje ko da imate Zigica u timu

 

Pa mora napucavanje jer nemamo igraca koji moze da osvoji prostor sa loptom u nogama u build-upu. DDR je alkoholicar, Strootman je drven, Radja igra predaleko napred. Pritom je Peresa opet uhvatila kurcobolja kako se Florenzi povredio, a Emersona nije bilo danas. Kada igraju bekovi kako treba Roma igra kako treba, cim zakazu bokovi mi smo mrtvi i mucimo se jer nemamo alternativu u iznosenju lopte. Mogao je da vrati Radju nazad ali bi onda izgubio agresivnost u napadu i presingu, sto bi verovatno bilo jos gore, covek je jednostavno bolji igrac kada igra iza napadaca.

Zao mi je ispadanja zbog gola u zavrsnici tamo. I sto je najgore ne bismo ga primili da je ostao jebeni DDR. Paredes je usao i posle deset minuta mu je sevalo da se vrati i pokrije prostor ispred stopera. Drao sam se pet minuta u strim, nisam mogao da se smirim jbt :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...