Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

Ok, hvala za odgovor. Raspon koji si dao je poveliki, ali kad bi se igrali mogli bi reći da je Oblak kao plafon ipak nedostižan (njega ovi nedostaci koje dole nvodiš nisu sprečili da brani za top CL klub), te da je neki nivo Šćešnog neki top nivo koji može dostići (u smislu kvaliteta, ne u smislu da može godinama da brani za jedan vrhunski klub, mada tu dosta zavisi od okolnosti). Najrealnija projekcija je karijera Stojkovića.

 

Ne znam, meni se čini da upside veći nego kod Mustafe. Pored toga, mentalno mi se čini daleko stabilniji i na i van terena, manje sklon glupostima. Stojković je imao problem gde god da se pojavio, a nisu svi problemi isključivo vezani za golmanske kapacitete. Može da se ispiše lista gluposti koje su ga pratile kroz karijeru. Nekoliko transfera mu je propalo zbog lošega karaktera, a svuda gde je branio su ljudi u klubu imali zamerku na njegov karakter (Zvezda, Nantes, Sporting, Maccabi Haifa...)

 

Rajković ima drugačiji karakter, apsolutno nikada nisam čuo ni jednu primedbu na karakter, brani dobro u bitnim mečevima, gde pokazuje mentalnu snagu. U dva turnira u kojima je Srbija osvojila trofeje proglašen je za najboljeg golmana turnira, oba puta zasluženo. Još ni jednom nije klupiran od kako se dočepao mesta prvog golmana, ni u Zvezdi ni u Izraelu. Druga godina brani u stabilnom klubu koji igra Evropu back 2 back sezone sa njime na golu. To me čini optimistom, ali daleko je to od završenog posla. Uostalom, Subašić, bivši golman Hajduka, danas Monaca je otišao iz Hrvatske sa 27-28 godina i napravio odličnu karijeru.

 

---

 

Zaboravio sam da spomenem i Brkića kao nekoga ko je obećavao. On je razočarao, a imao je solidne predispozicije. Uostalom, jedno vreme je bio prvi golman Udinesea. Previše kikseva se danas ne prašta golmanima. Džaba mu što je mogao svašta da odbrani, kada mu se desi da primi pacerski gol. Manojlović, nadam se uskoro prvi golman Zvezde, takođe obećava. Fizikalije su mu baš dobre, ono što sam video od refleksa takođe deluje zanimljivo.

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Pa rekoh ti da nema šansi u highlightsima. Za pravi utisak neophodno je bilo pogledati celu utakmicu.

 

 

Као и већина ’просвећених’ и ’урбаних’ тако предвидљиво покушаваш да дисквалификујеш свог саговорника. Пошто немаш аргумената да за тако невероватну супериорност Ситија против секте, осим свог субјективног доживљаја утакмице који је заснован на читању хипстерских чланака и слушању хипстер-коментатора, и који збиља у суштини показује колико мало разумеш лопте, покушаваш да будеш духовит и да мене злог фашисту примитивног, масног и са камом за пасом отпишеш као неког ко није гледао утакмицу. Хајде једном, али већ други пут... :yawn2:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Par zapažanja:

 

Mislim da je PAOK nakon dugo vremena sklopio dobar tim samo je pitanje koliko će im biti potrebno vremena da sve to uigraju i koliko je Ivić dobar trener. Takođe, vrlo je upitno i strpljenje unutar kluba.

 

Krasondar i ove godine igra dobar fudbal, jedan od ređih ruskih klubova koji ima i glavu i rep. Umesto bacanja para na poznate igrače dovode kvalitetne igrače koji im rade posao. Sada moraju samo da pokažu stropljenje i da nastave da postepeno dižu kvalitet igre.

 

Dopada mi se štoper Ajaxa Sanchez (kupili ga letos) i centarfor Dolberg (Danac došao iz mladog tima).

 

Astana neverovatno varira kako igra između mečeva kući i na strani.

Link to comment

jel zale bazendzije za balotelijem?

 

Mislim da mu je konačno došlo iz dupeta u glavu da je bio na putu da okonča karijeru. Malo mi je krivo što Ben Arfa nije ostao u Nici, on i Balu bi bili baš segsi tandem.

Link to comment

Mislim da mu je konačno došlo iz dupeta u glavu da je bio na putu da okonča karijeru. Malo mi je krivo što Ben Arfa nije ostao u Nici, on i Balu bi bili baš segsi tandem.

+1

 

Mada i ovako imaju jedan tim za respekt (kojeg doduse Krasnodar trpa i vjerovatno nece proci dalje)

Link to comment
Mada i ovako imaju jedan tim za respekt (kojeg doduse Krasnodar trpa i vjerovatno nece proci dalje)

 

Ne znam, meni je Fra fudbal baš tanak u poslednje dve-tri godine. PSG je surov, Monaco i Lyon su vrlo dobri i to je to. Možda St Ettiene ima neki nivo koji održava, ali sam očekivao da to dignu na viši nivo. L'OM se raspao, Lille nije sposoban da isprati ni nivo St Ettiene-a. Ima odličnih fudbalera su ali su raštrkani u deset klubova. Ako ništa drugo, dovela je Nica vrlo dobrog trenera.

Link to comment

neverovatno da neko moze da bude toliko glup da skrcka tako jeftino svoju karijeru kao Baloteli. ipak svaka cast Nici, sto su mu pruzili, valjda zadnju sansu.

 

ovaj Inter u Ligi Evrope je iz Zapresica? pitam za Middla.

Link to comment

Ne znam, meni je Fra fudbal baš tanak u poslednje dve-tri godine. PSG je surov, Monaco i Lyon su vrlo dobri i to je to. Možda St Ettiene ima neki nivo koji održava, ali sam očekivao da to dignu na viši nivo. L'OM se raspao, Lille nije sposoban da isprati ni nivo St Ettiene-a. Ima odličnih fudbalera su ali su raštrkani u deset klubova. Ako ništa drugo, dovela je Nica vrlo dobrog trenera.

Ja se ne sjecam prije ove sezone kad sam pogledao utakmicu francuskog prvenstva, ali Nice djelujefino, imaju par zanimljivih igraca, i odlicnog trenera. 

 

 

Btw, Tomovic kapiten danas. Zarate odlican gol iz slobodnjaka dao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...