Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Pa i nije nesto dobra. Juventus dosta gresi u izgradnji napada, sto je posledica i neke cudne formacije, ima tu isuvise lufta na sredini. Npr., onaj mec sa Romom je bio dosta kvalitetniji iako tvrdji, bar na osnovu prvog poluvremena.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

I meni prilicno slab fudbal, Juve u drugom odmah krenuo po gol, Inter je toliko slab da ne moze da iskoristi ni 3 klasicna spica u postavi domacina.

Link to comment

Ali Emerson  :o

 

Ovakav user sa jeftinim igracem se desava jednom po deceniji. Neverovatno sta je radio letos a sta radi sada. Jes da nisu bobznakakva imena, ali demolirao je Chiesu, Sanzheza i svakog ko je dosao na ispomoc po toj strani. Ja sam sokiran.

 

Digli smo se iz mrtvih posle prethodne dve utakmice, ocekivao sam zesce mucenje ovde.

Link to comment

Serie A propo definitivno ako je Mertens najbolji igrac. Mada je u najboljoj formi trenutno, a i utisak pojacava to sto je do sada realno bio potcenjen, cak i u svojoj ekipi.

Link to comment

pa i nije bio potcenjen. Znao je i da pocne koju utakmicu, u zavisnosti od protivnika. Ima mesta za maksimum tri ofanzivna vezna, necemo da gajimo iluzije da je bolji od Hazarda i De Bruynea a Karasko je nestvarno igrao prosle sezone.  Nekad treba i neko defanzivniji a tu su i Dembele, Fellaini, Naingolan, Witsel...

Link to comment

De Brajne i on ne igraju istu poziciju, skroz se mogu uklopiti njih dvojica i Azar. Ne znam sto pominjes Felainija i Radju, oni tek ne igraju krila. A Belgija uvek igra 4-3-3. Levo Mertens, desno Azar (ili jos bolje obrnuto), De Brajne ofanzivni vezni, Lukaku spic, pozadi Nangolan i Vitsel/Felaini, to je idealna postava Belgije.

Edited by IndridCold
Link to comment

cenim ja Mertensa, ali seti se kako je Karasko igrao prosle sezone za ATM. Realno, igrao je na mnogo visem nivou, protiv mnogo jacih protivnika.

 

A to 4-3-3 je sirok pojam kad imaju nekoliko univerzalaca. Neke utakmice su igrali sa 3 CM-a, Hazardom levo i De Bruyneom desno. Pa je bilo meceva kad je pocinjao Mirallas. Pa Dembele kao lazno krilo. Fella u rupi... Mnogo kvalitetnih igraca, a 1-2 pozicije su zamenjive, ostale su zakucane.

Link to comment

Za Karaska OK, razumem. Ali zar se ne slazes da je Vilmots uradio ocajan posao sa reprezentacijom i da je mnogo gresio upravo u taktici? Recimo upravo to, Dembele na krilo, a imas Karaska i Mertensa u ekipi. Previse je kalkulisao (jajario) i prilagodjavao se protivniku kada je trebalo skoro uvek da namece igru i da igra na gol vise sa ovakvom timcinom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...