Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Odlican mec, Inter vise nego zasluzeno, u stvari nije trebalo ni da bude neizvjesno. Juve nije bio ovako los, pa negdje od oktobra prosle godine. 

 

Icardi je veliki majstor, strasno je napredovao u zadnje 2 sezone, lagano jedan od najboljih spiceva na svijetu. 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Inter zasluzio pobjedu hrabrom igrom. Svi su odigrali odlicno, od Icardija i Banege pa na dalje. Ne znam zasto je Juve bio ovoliko uzdrzan, s obzirom na kvalitet oni bi morali biti ti koji diktiraju tempo.

Link to comment

Inter sjajno poceo prvenstvo  ^_^

Koliko je Milano zeljan velikih utakmica, ceo stadion skace u jednom trenutku, nema odavno onog zasicenja velikim evropskim utakmicama i uspesima... Postaje zanimljivo, mada opet losa igra Juventusa na pocetku sezone nista ne znaci.

Link to comment

Najzad nabavih paket Arena, tako da ću posle nekih 10 godina malo pomnije pratiti Serie A.

 

Do jaja utakmica za početak, nedostajali su mi žabari. Inter bre ima odličan tim, koji je problem sa njima?

Link to comment

Problem je sto na odredjenim mjestima imaju potpune rupe [bekovi], dosta slicnih igraca, dosta nekonzistentnih igraca, plus neki koji su debelo precjenjeni [tipa Candreva], a Banezi™ se jos ne zna tacno na koju poziciju bi ga stavili. A plus, mjenjali trenera 10 dana prije pocetka prvensta. 

 

U medjuvremenu Fiorentina - Roma, bla, dosta jak tempo, ali katastrofa od igre, mislim da su i jedni i drugi imali jedno 20 neiznudjenih gresaka u pasovima, bas lose tehnicki. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Odličan fudbal danas u Milanu. Vrlo dobar Inter, vrlo važno da Ita fudbal i za njih da se pokrenu. Moraju još da menjaju sastav, ali su dobro kupovali trgovali tokom leta. Perišić mora da igra više. Juve ispod svog standardnog nivoa.

 

Uistinu, dobar tempo u Firenci, ali osrednji fudbal. Roma dobra u polju i to je za sada to. Oni su morali imati dobar start sezone,ovo ne deluje dovoljno dobro. Fiorentina nedovoljno aktivna za moj ukus, dobili su ovo lepim golom Badelja.

Link to comment

Do djavola, osetno smo bili bolji veceras :dry:

Realno su podbacila sva trojica napred, jesu pritiskali opasno u presingu, ali nikako da udju u povoljnu poziciju. Strootman odigrao ko zmaj, to je jako dobra stvar za nastavak sezone. Ostatkom nisam nezadovoljan.

 

e: bio ofsajd definitivno, pokusaji iznudjivanja penala na obe strane smesni.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Pobjeda. Iako je bio opsajd [mislim da se to i dalje svira, nije nista tu mjenjano?]

 

Dosta los kvalitet fudbala, dvije ekipe koje su po meni u silaznoj putanji. Fiorentina doduse bolja nego u prethodnim utakmicama, ali svejedno, potpuno impotentna naprijed, da nije bilo odlicnog suta Badelja ne bi gol dali nikad. Inace, prvi gol iz igre ove sezone, nuff said.

 

Sanchez odlican, reklo bi se jedino pravo pojacanje ove sezone

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...