Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

daj bre ne zajebavaj sa tom ruxinovštinom, kakav intertoto kup  :lolol:

 

Karikiram malo, ali poenta stoji - mozda ti vidis nekakav glory u tom luzerskom trofeju, ali ja zaista ne. Stavise, i taj vas liga kup je daleko smislenije takmicenje.

Edited by IndridCold
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obaška što je ovaj trofej i njihov trener nipodaštavao na sva usta pre par godina i smatrao ga nebitnim.

 

Naravno da jeste.

 

 

Ironija je da im ovaj trofej poprilično spašava klub i omogućava im da potroše još tri hiljada miliona trilijardi. Ali jbg evropski fudbal je to - Goldman Sachs protiv JP Morgana.

 

To i jeste jedino bitno: usli su u LS i uzeli kintu, tacno je da je sezona ovim spasena. Ali kakav crni glory.

Link to comment

Karikiram malo, ali poenta stoji - mozda ti vidis nekakav glory u tom luzerskom trofeju, ali ja zaista ne. Stavise, i taj vas liga kup je daleko smislenije takmicenje.

 

Da, Real Madrid mora da je sramota što su ga (više puta) osvajali...

Link to comment

Karikiram malo, ali poenta stoji - mozda ti vidis nekakav glory u tom luzerskom trofeju, ali ja zaista ne. Stavise, i taj vas liga kup je daleko smislenije takmicenje.

 

pa realno, nije bitno sta mislimo ni ti ni ja, ni bilo ko drugi. to je officially drugi po značaju kontinentalni trofej and that's exactly what it is. Racuna se u "major trophies" po bilo kom osnovu, mislim svaki klub koji ga ima ga tako racuna i...tako je prosto. Intertoto kup nije "major trophy", niko ga tako ne definiše. Kao što naravno nije ni Community Shield. 

Link to comment

Da, Real Madrid mora da je sramota što su ga (više puta) osvajali...

 

Ne, tad je bio bitan, ali sad kad ga je osvojio United je odjednom intertoto kup  :lolol: Navijačka posla, isto ko što su se i neki naši™ smejali Kupu UEFA, al sad se više ne smeju :D Glupa rasprava.

Link to comment

Da, Real Madrid mora da je sramota što su ga (više puta) osvajali...

 

Cekaj, stani, kao prvo nisam rekao da je to "sramota" nego da ne doprinosi slavi kluba. I zapravo si dao dobar primer jer ko uopste zna za te Realove titule i koga je uopste briga?

Link to comment

jeste liga uefa debelo devalvirala, ali je i dalje u pitanju evropski trofej. siguran sam da nema kluba u evropi kome se ne diže kita na bilo šta što je "evropski trofej"

Link to comment

pa realno, nije bitno sta mislimo ni ti ni ja, ni bilo ko drugi. to je officially drugi po značaju kontinentalni trofej and that's exactly what it is. Racuna se u "major trophies" po bilo kom osnovu, mislim svaki klub koji ga ima ga tako racuna i...tako je prosto. Intertoto kup nije "major trophy", niko ga tako ne definiše. Kao što naravno nije ni Community Shield. 

 

E ovo ti je dobro, drugi po znacaju od tacno 2. :)  Mislis poslednji i najnebitniji po znacaju kontinentalni trofej? 

 

Inace, potpuno mi je svejedno sto je osvojio Junajted, uopste ovo ne pisem zbog toga nego me je zainteresovala rasprava i iznosim svoje misljenje koje je uvek dosledno bez obzira ko je u finalu.

Link to comment

jeste liga uefa debelo devalvirala, ali je i dalje u pitanju evropski trofej. siguran sam da nema kluba u evropi kome se ne diže kita na bilo šta što je "evropski trofej"

 

Bas se ne bih slozio, a to se vidi i po tome koliko timova ozbiljno shvata to takmicenje. Vazno je samo utoliko sto predstavlja kartu za Ligu Sampiona, ali ne mnogo vise od toga - ako si veliki klub. A ako si treca liga eurofudbala onda naravno da bi bio presrecan da ga osvojis. I za Cezenu je velika stvar da osvoji Serie B.

Link to comment

Moje mišljenje nikad nije dosledno, ali mislim da je kul što postoje dodatne lš kvalifikacije za mukice eurofudbala.

Daju im čak i neki trofej na kraju, pa oni se tu kao vesele, dižu ruke, stišću pesnice i sve tako...simpatično bude. :)

Link to comment

E ovo ti je dobro, drugi po znacaju od tacno 2. :)  Mislis poslednji i najnebitniji po znacaju kontinentalni trofej?

 

Naravno. Recimo CL je drugi najnebitniji kontinentalni trofej. 

Link to comment

dostižeš polako nivo koji je redrooster dostigao na vicevima

 

 

Ako se ne varam ti se relativno normalan lik, tako da ću ozbiljno da te shvatim i da odmorim neko vreme.

 

 

Čuvajte mi premier ligu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...