Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Ma samo udri, vreme vam da krenete da prebirate po slavnoj istoriji.

 

Niste prvi, isto tako i liverpul, zvezda, notingem...

Ti kad spomeneš NF i Vilu, da ustaneš i odaš počast... Ta dva tima imaju trofej koji mali mančestrski klub može samo da sanja...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije baš isti trofej, a i osvojiće ga siti uskoro u svakom slučaju

 

Ali odlična vam je duckometrija, baš je zanimljivo štivo, samo nastavite

Edited by levi
Link to comment

Koja je ovo zajebancija sa Casillasom u L'poolu, na više mesta to prenose?

 

Jel' bi on došao da bude rezervni golman ili šta? Poslednjih par sezona brani kao da je na nekim drogama, kad god sam ga gledao, bio je loš do katastrofalan...

 

kako sam citao branio je vrlo dobro u portu. 

 

pre neki dan je izjavio da zeli u premier ligu. porto mu ne moze vise isplacivati platu jer ce od nove sezone morati da je placaju u celini. do sada je real isplacivao deo plate.

Link to comment

bas steta sto nismo otisli za bernardo silvom i da ce igrati u cityju. nisu ga ni platiti nesto preterano koliko sam mislio da ce biti.

 

ovo mozda znaci da lemara nece prodavati ovog leta. uz mbappea koji 96% ostaje. bakayoko i fabinho verovatno odlaze. ovaj drugi je u prici sa cityjem.

Link to comment

Ma samo udri, vreme vam da krenete da prebirate po slavnoj istoriji.

 

Pa dobro to jeste, ložimo se kao da smo neki evropski trofej osvojili juče :( 

Link to comment

Pa dobro to jeste, ložimo se kao da smo neki evropski trofej osvojili juče :(

Iskreno, nisam mogao ni da pretpostavim koliko ce ova pobeda u wc doigravanju da vas odobrovolji posle bottom 16 finiša. :D

Ne žalim se, dok god ste vi zadovoljni murinjom ja sam još zadovoljniji.

 

Čak neću ni da napominjem da je 1 fulam bio u prilici da igra za taj ''evropski trofej'' pre manje od 10 godina. :fantom:

Link to comment

Iskreno, nisam mogao ni da pretpostavim koliko ce ova pobeda u wc doigravanju da vas odobrovolji posle bottom 16 finiša. :D

Ne žalim se, dok god ste vi zadovoljni murinjom ja sam još zadovoljniji.

 

Čak neću ni da napominjem da je 1 fulam bio u prilici da igra za taj ''evropski trofej'' pre manje od 10 godina. :fantom:

 

igrati i cveće brati...

 

mada, slažem svi ti pehari blede u poređenju sa 1 3. mestom posle odlično uloženih 196m funti.

Edited by MancMellow
Link to comment

Što se nas tiče postoje tri trofeja: pl, lš i fa kup. Nismo osvojili ni jedan, tako da pepova tranziciona sezona nije bila potpuno uspešna u tom pogledu. Jeste u postavljanju temelja za decenijsku dominaciju igrom, ali to je druga priča.

Link to comment

Manc, ima i ono da Siti nije ni mogao da uzme taj luzerski trofej jer - igrao je Ligu Sampiona ove sezone i usao u najboljih 16 u Evropi. Mancester sa ovom titulom zvanicno nije ni u prvih 32. Sad sta je bolje jebem li ga, upravo zato i jeste besmisleno takmicenje. A u onoj relevantoj tabeli su tri mesta ispred vas.

 

EDIT: Slicno kao Juventus kad bi se hvalio sto je uzeo titulu u Serie B one godine kad su se vratili. Nije isto, naravno, ali opet...

Edited by IndridCold
Link to comment

+1, isto kao Arsenal sto ga je osvojio.

 

Za razliku od Arsenala, City dovodi najbolje igrače i trenere. Plus se sužava krug kandidata koji igraju završnicu. Maltene će im biti zagarantovana osmina ili 1/4f, pitanje je samo kad će da im se omakne da odu do kraja, pre ili kasnije

Link to comment

Manc, ima i ono da Siti nije ni mogao da uzme taj luzerski trofej jer - igrao je Ligu Sampiona ove sezone i usao u najboljih 16 u Evropi. Mancester sa ovom titulom zvanicno nije ni u prvih 32. Sad sta je bolje jebem li ga, upravo zato i jeste besmisleno takmicenje. A u onoj relevantoj tabeli su tri mesta ispred vas.

 

dobro, fakat, osim 3rd place trophy u Engleskoj, uzeli su i 9th-16th place trophy u Evropi. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Za razliku od Arsenala, City dovodi najbolje igrače i trenere. Plus se sužava krug kandidata koji igraju završnicu. Maltene će im biti zagarantovana osmina ili 1/4f, pitanje je samo kad će da im se omakne da odu do kraja, pre ili kasnije

Krug se suzava, a oni ispadaju od 1 Monaka. Poenta je: to apsolutno nista ne mora da znaci, moraju mnoge kockice da se poklope, imas sijaset timova koji su bili medju najjacima pet-deset godina i nisu uspeli, medju njima i Arsenal. Niko ne garantuje da ce ovaj projekat uspeti, sve moze da se promeni kako je i pocelo.

Link to comment

dobro, fakat, osim 3rd place trophy u Engleskoj, uzeli su i 9th-16th place trophy u Evropi.

 

Nisu dobili limeni pehar za to, ali su ove sezone svakako bili bolji klub od Junajteda, that's my point.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...