Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Sreća u nesreći sekto, izborili ste se za moj endorsement - navijaću za vas protiv Građana -_- OK mi je i nerešeno, doduše.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što tako? A ja skoro uvek uz vas :(

 

 

Čovek sam, sažalim se - teška ste sirotinja, trener vam je mučeni hipster i stara luzerčina, imate kadar koji ni hala ne mož dobiti bez ozbiljnih pojačanja....a u uz sve to nismo nikakva konkurencija pa da se mrzimo ko žozeovci i kumanovci  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Surovi interes, moj Ruksi. Potencijalno treće mesto* bi se negde pisalo većim slovima od četvrtog. A vama je realno svejedno sve ispod prvog.

 

*jeste da nema šanse da se to izgura sa ovako skršenim tanušnim timom, ali kao

Link to comment

Btw dugujem izvinjenje gospodinu pjulisu.

 

Poredio sam ga sa grofarom za prebogate, a on sa onim njegovim mučenicima zabio 6 golova više doma od najskuplje ekipe u univerzumu.

 

 

Edit - uz utakmicu manje :lolol:

Edited by Ruxin
Link to comment

Bournemouth je u odlicnoj formi nekoliko kola, komotno su mogli da pobede S'otone za vikend. Obzirom na povrede Henda, Lallane, Manea ... bice vrlo zajebano do 3 boda. Nemoguca misija  :)

Da li ce Milnera pomeriti sa LB bas me zanima, Origi, Leiva i ko jos ce igrati?

Link to comment

Bournemouth je u odlicnoj formi nekoliko kola, komotno su mogli da pobede S'otone za vikend. Obzirom na povrede Henda, Lallane, Manea ... bice vrlo zajebano do 3 boda. Nemoguca misija  :)

Da li ce Milnera pomeriti sa LB bas me zanima, Origi, Leiva i ko jos ce igrati?

 

To sigurno neće da se dogodi :lol:

 

Pa to je to, kao protiv Evertona, minus Mane, trebalo bi svi da budu spremni iako je bilo manjih problema sa Džanom i Matipom.

Link to comment

 

Liverpool have been fined £100,000 by the Premier League and handed a two-year ban on signing academy players from other clubs for a rule breach.

It relates to the club's approach to a 12-year-old academy player at Stoke City in September last year.

Liverpool will be banned from signing any academy players who have been registered with a Premier League or EFL club in the previous 18 months.

This second year of the ban will be suspended for a three-year period.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...