Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odličan rezultat, rekao bih stići ćemo i jedne i druge, ali je Arsenal već iza nas...   :s_u:

Edited by Jeremija
Link to comment

I ja bih rekao "stićićete" ali se srećom tako ne kaže -_-

 

Skroz je nejasna ova trka za top four. Meni se javlja Spurs, City, Liverpool, mada je sasvim moguće da bilo koji od ta tri tima ispadne.

Link to comment

Na odnosu na nas i Arsenal i gledam, ruku u vatru da ni jedni ni drugi neće stići Tottenham. Druge, moguće, ali vrlo teško, pogotovo što igramo i Ligu Evrope. Ne bih se lično kladio na to.

Link to comment

I ja bih rekao "stićićete" ali se srećom tako ne kaže -_-

 

Skroz je nejasna ova trka za top four. Meni se javlja Spurs, City, Liverpool, mada je sasvim moguće da bilo koji od ta tri tima ispadne.

Nikad jasnija! Totenhem i siti su već upisani odavno i tu je sve jasno, a za to jedno mesto je kao neka borba između vas i vengerare.

 

Prednost dajem liverpulu jer ste ispali iz borbe za bilo šta ozbiljno, pa vaša luzerska ekipa i vaš luzerski trener sad mogu rasterećeno do kraja :fantom:

Link to comment

Da je sreće pa da ovi tvoji budu tako rasterećeni sledeće sezone, kad rano ispadnu iz Lige Evrope...

 

Pitaju Pepa jel' izmena Raya-Yaya bila taktička ili zbog povrede, on kaže "tactical". Šta ste hteli da postignete, kaže "moar passes". Živo me zanima tvoje tumačenje ovog taktiziranja, unapred hvala.

Link to comment

Ne pametuj vini, u pravu je skroz pep.  Da sam gledao utakmicu verujem da bih obrazložio i detaljnije  -_-

 

Jeremija, bez uvrede ali mi mrsko u ovoj fazi sezone preganjati se sa navijačima bottom 16 klubova. Aj u prvih 30 kola da nekom i budete simpatični, ali bezveze da se trpate sad kad veliki momci odlučuju o trofejima. :fantom:

Link to comment

Pa izbori su, eno javlja na dežurnoj temi da je pet puta glasao. Šeička privilegija.

 

 

Ozbiljan nedostatak humora na topiku, hteo sam da napišem da sam bio da glasam za Vučića, ali sam se uplašio da bi neko mogao da dobije aneurizam...   :fantom:

Link to comment

"Klopp says Liverpool must find a solution to top scorer’s absence"

 

Pa da, ne bi bilo loše da se recimo uvede jedan recimoprelazni rok, recimo u januaru, pa da se tu traže rešenja za odsustva bitnih igrača. A ti se Klopara sad u aprilu jebi, eno ti Woodburn kao zamena za Manea, i Lucas kao zamena za Lallanu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...