Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Mislio sam da su majmunski krici iskorenjeni sa stadiona.

bogami se everton kvalitetno raspao na kraju, a zbog ovoga izgleda.

menadzeri brazilaca ovo mogu komotno da potegnu kao razlog za ekspresne ispisnice :(

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

ko je komentatorsko govedo?

ono, ja sam preko linka cuo majmunsko urlanje, a on se iscudjava i izneveruje.

 

ma uvek nas kometariše, brkam ih nzm kako se preziva tipa radulović

 

ali kakve pičketine ovi iz rada a i marko nikolić je teško đubre

Link to comment

da jedan trener ovako ne zaštiti svog igrača, ovo je nečuveno. teško đubre.

 

ja odmah isključio prenos čim je sudija svirao kraj. može li neki kratki preprič šta se to dovraga desilo? ili neki link da se pogleda?

 

edit: bilo ko osim goranza :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

everton se okrenuo ka radovcima nešto im pokazao, nisam siguran dal im je pokazao kurac i onaj degen maraš se zaleteo na njega i ne samo on nego većina i nastalo to komešanje. everton se skenjao prilično, plakao je na kraju.

Link to comment

Pokazao im je kurac, a onda su dotrcali igraci rada da brane cast popularnih junajted forsa. Utakmica losa i nikakva, jedno 15-20 minuta u drugom je licilo na fudbal. Vazan gol Djurdjevica, bez njega bi ostalo zero-zero, ali sta je decko uspeo da promasi posle... neverovatno. Ne znam kako stojimo sa kartonima, ali danas su oba stopera dobila zute, pa ce verovatno morati da se rotira do derbija sa Bosnjakom i Jevtovicem.  

Link to comment

Pokazao im je kurac, a onda su dotrcali igraci rada da brane cast popularnih junajted forsa. Utakmica losa i nikakva, jedno 15-20 minuta u drugom je licilo na fudbal. Vazan gol Djurdjevica, bez njega bi ostalo zero-zero, ali sta je decko uspeo da promasi posle... neverovatno. Ne znam kako stojimo sa kartonima, ali danas su oba stopera dobila zute, pa ce verovatno morati da se rotira do derbija sa Bosnjakom i Jevtovicem.  

 

 

Kako kaže Danas Konferens Ilijevu dok ga intervjuiše: "Na mestu štopera mogao bi da igra i Miletić.", dok mu Ilijev odgovra: "mmmm sviđa mi se kako razmišljate."

Link to comment

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/45177/brazilac-opet-u-sukobu-sa-navijacima-evertonov-srednji-prst-za-junajted-forse-video

 

 

Нови сраман потез Бразилца, после Звездиних Делија Евертон Луиз Билер провоцирао и навијаче Рада

По завршетку меча Рад – Партизан (0:1) ка навијачима Рада Јунајтед форсима пришао је везњак црно-белих Евертон Луиз Билер и показао им средњи прст!

Повод се још не зна, као ни све последице, али је јасно да га је судија „наградио“ жутим картоном и да је испровоцирао кошкање играча Рада и Партизана, јер капитен Рада Никола Мараш није хтео олако да пређе преко свега.

Евертону ово није први испад. Пошто је у надокнади времена дао гол на вечитом дербију, затрчао се канавијачима Црвене звезде љубећи грб Партизана. Тада је кажњен са црвеним картом.

 

Link to comment

Promenili su deo teksta. Sad nije sraman nego nefudbalski potez, i nije provocirao nego je u klincu sa navijacima Rada.

 

A da, i povod su 'verovatno, rasisticki ispadi'.

 

Stoka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...