Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Jos jedan fudbalski ne previse zanimljiv derbi. Dali smo gol kome je prethodio gol aut, manje vise je bila izjednacena igra, a gol smo primili zbog nepotrebnog ziherstva i odluke da se povucemo da igramo bunker poslednjih 10 minuta Samo je bilo pitanje tretnutka kad cemo da ga primimo uz devizu duvaj samo sto dalje od gola...

 

Kod nas najbolji Frimpong po meni. Konacno jedan stoper koji lici a nesto. Miran, ne panici, sve stize... Kanga i pored gola prilicno slab. Uvojdjenje SIkimica ponovo potpuno nelogicno i nepotrebno, jer ako je vec bunario bolje da je ubacio Vujakliju koji je brz, pa bi mozda eok ispucavanje i stigao. A Sikima car na centru gleda igraca i ne pada mu na kraj oameti da potrci i pritisne ga... nije da je tek usao...

 

Iako znam da ce grobari da kukaju, mislim da je remi najpravedniji ishod za ono sto smo gledali. 

 

Majo i ekipa ocekivano uzasni, Nevezano za gresku kod gola (ona i nije Majova) sve je bilo pogresno i lose. Procene faulova, pustanje igracima da bukvalno svaku odluku komentarisu... potpuna misterija sto je on delegiran da ovo sudi...

 

Kod komsija su najbolji Leonardo i Djurdjevic Odlican je bio i Miletic, a medju boljima i Everton.

 

Sve u svemu, prosecan i uglavnom nekvalitetan derbi...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko kao Majo i coravi sudija iza gola

 

Al ga dadose u 87, po obicaju

 

Ajde ne kukaj, gol relaksirao onu svinjariju sudije. A vi jezivi skoro pa celu tekmu.

Link to comment

Realno je remi. Celavi formacijom svukao gace i bunkerisao, srednji red mu nije postojao u prvom. U drugom mi uopste nije jasno sta je Bozovic mislio da igraju.

Link to comment

Partizan je odigrao mnogo bolje i agresivnije, zato Zvezda nije postojala u drugom. U prvom smo bili bolji mozda za nijansu, ali generalno previse faulova, seckanja igre, nervoze...

Link to comment

ma to je neki virtualni igrac, astralna projekcija, covek realno ne postoji, izmislili ga terza i toncev da imaju oko cega da razmene koferce...

 

edit. pricam o panjkovu

Edited by Bright Billy
Link to comment

Je l' ovaj Miric™ pipnuo loptu jednom? I gde je pravi Miric zavrsio na kraju? 

 

pravi miric je valjda negde u hrvatskoj super ligi

Link to comment

Bod ko kuća! 

Odigrali taman koliko treba...

Rutinski ćemo izgaziti sve do kraja+odigrati još jednom remi sa grobarima...jer smo tako u mogućnosti.

Pavkov najbolji, Milić-prekratko na terenu, čini se da može da bude legitimni naslednik legendarnog Mirića. 

Ćelavi prepotenko pokazao da je jajara; na našeg Mikija nije smeo da odgovori Saloom...

Link to comment

Utakmica je, iznenadjujuce, izgledala kao da se sastaju ekipa koja je jedva prosla malteskog predstavnika i ekipa koja je iz evrope ispala otprilike u junu. 

Gol koji nam je priznat je tolika sprdnja da imam osjecaj da je namjera sudija bila da troluju Partizan. 

 

Mi tokom citave sezone nemamo apsolutno nikakav koncept igre. Osvojicemo titulu ili necemo, skoro nebitno jer cemo iz Evrope ispasti ekspresno, ali nadam se da ce Bozovic da nadje dobar inostrani angazman u Azerbejdanu.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...