Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

To da igraci mogu da idu kad hoce jer su zasluzili je neko novo pravilo. Ne znam sto se onda potpisuju ugovori na odredjen broj godina.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne mogu da odu kad hoce, ali cinjenica je da u 90% slucajeva, ako igrac pozeli da ode, zelja mu se i ispuni. 

Link to comment

mozda bi oni i prodali huga, al ako ga prodaju onda katai i/ili ibanjez (i mozda jos neko ko bi imao gde da ode) moze da skoci na terzu i kaze "ako si pustio njega, onda pusti i mene", i to bi bio okidac za losu atmosferu i nezadovoljstvo. sad neka zagrizu do kraja i neka ne pustaju nikoga do kraja kvalifikacija, kao sto su i rekli.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma ne sporim da ce da ode, ali moze da ode i u avgustu.

Zaduzila je i  Zvezda njega. Karijera mu bas i nije cvetala pre dolaska ovde

 

2012–2013 Benfica 0 (0) 2012–2013 → Sporting Gijón (loan) 2 (0) 2013 → Gil Vicente (loan) 14 (8) 2013 Braga B 1 (0) 2013–2014 Braga 6 (0) 2014 → Gil Vicente (loan) 14 (3) 2014–2015 Torpedo Moscow 20

(3)

 

Mislim da je i sa njim i sa ostalima odavno utanaceno da nema mrdanja nigde pre avgusta. Ne bi Terzic toliko insistirao na tome da nije tako.

Edited by katamaran
Link to comment

Praksa i iskustvo pokazuju da je najgore što može da se desi da ispadnu iz Evrope i onda prodaju sve živo. Ako je Hugo planiran za prodaju neka ide i neka se što pre dovede zamena.

Link to comment

Sad vidim jedan detalj iz one "vesti" kladionicarskog portala

 

I sam Vijeira je sa svog profila na društvenoj mreži Instagram reagovao na vest o selidbi u Marselj i potvrdio da mu se sviđa ta opcija. 

 

Najobicnija i lako proverljiva laz.

 

https://www.instagram.com/hugovieira10/?hl=en

 

Mozda je ispricao Darjanu govorom tela koji mi ne razumemo ili je klimnuo glavom na pravi nacin.

Edited by katamaran
Link to comment

Ma ajde bre kakve gluposti da mu se ide, obicno novinarsko kenjanje ili naruceno da bi se pripremila prodaja ili da bi se prodavale "ekskluzivne" vesti. Decka niko nije video ni cuo od tih novinara i nemaju ni najmanju predstavu o tome da li hoce da ide odmah ili bi odigrao kvalifikacije. Najlogicnije zakljucivanje na osnovu timskog duha i odnosa Huga prema klubu je da ima zelju da uvede tim u LS, sve ostalo je obicno novinarsko sranje.

Link to comment

Suska se da je blizu Ailton 2.0. Kao bas veliko ime napadac.

 

Darjan izvalio nekog Mucea al kazu da je taj jos pre par nedelja bio u prici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...