Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Dragance radi za terzu, ako mali ne ispuni ocekivanja prstace katran i perije po forumu...

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko to zna, samo je ocigledno da otkad je Grof rekao da nema pojma ko je "MareTzar"(insajder sa RSB) i da taj nije skaut Zvezde, tamo pocinje pljuvacina

Retko odem tamo, a u poslednje vreme je sve ociglednije

Link to comment

Na RSB krenula kampanja protiv Grofa, prilicno otvorena. Epski raspad nije nemoguc...

 

Kao da se jadnici sa rsba nesto pitaju  :lolol:. Niko nije polizao vise guzica, raznih gmazova koji su godinama sedeli u upravi kluba, od njih. Sad im je povredjena sujeta na internetu, mestu gde su jedino bitni. Onog trenutnka kad im Terzic ili Covic podvikne, ucutace se. Za neku suprotnu reakciju im fali kicma. 

Link to comment

Zameraju Božoviću ono što mu zameram i ja, a to je da se ponaša kao da smo mi bogat klub. Nema razvoja igrača, samo gotovi igrači da se dovode. Koliko sam video rasprava je počela od toga što neko misli da Đurđević nije gotov još uvek zbog Božovića, a s druge strane insistira na ostanku Sikimića, Supića i možda Anđelkovića.

Link to comment

Kad mu se trazi instant uspeh, onda se i nema vremena za razvoj klinaca. Mada Plavsic, Grujic, Ristic su pod njim poceli da igraju vise nego ranije

Za ovu trojicu se slazem da nam ne trebaju, kao ni Orlandic, Gavric, Matos, Parker, Caki(jedini zvanicno odlazi)...

Link to comment

Rile nije igrao više, Gruja jeste naravno, a oko Plavšića te ne kapiram.

Plavsic je dobio ulogu dzokera i vrlo cesto ga je hvalio. A mislim da ga je on licno trazio
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...