Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milion evra godisnje. Logicnije je za platu 3x 300k ako vec tako gledas.

 

Sa takvim mozes dobro da prodjes al sam ubedjen da bi Pavlovic posle dve godine bio prodan za vise miliona. U medjuvremenu bi imali vrhunskog domaceg napadaca i mogli bi da dovedemo stranca na drugoj poziciji.

 

A mi bismo Pavlovica drzali tri godine kad na vrbi rodi grozdje. Posle prve godine bi Cuka i Terzic raskomadali njegov transfer.

Link to comment

Sto bi rekli englezi sad je cela prica moot point. Pros'o voz.

 

Insajderi pominju da danas kao potpisuje veznjak koji se ranije pominjao al nije neko veliko ime. Pretpostavljam Andrija Lukovic.

Link to comment

A ono silno ppp po prozorima? Parapsihopatoloski fan klub Andrije Lukovica isarao zgradu?

 

tm kaze

 

Main position:
Central Midfield
Side position: 
Attacking Midfield 
Left Wing

 

tako da se uklapa u insajderov opis

Link to comment

Andrija lukovic je vezni igrac, a poznat je po tome sto je bio strelac pobedonosnog (i jedinog) gola u finalu onog ep u litvaniji...

 

U psvu se nije naigrao, nada se meni dopada. Ima tu stofa. Pantela mu je valjda menadzer...

Edited by adasevic
Link to comment

Dok ne potpišu svi su upitni. Đurđević i Mitrović su se dogovorili sa Zvezdom, ali sada čekaju da dobiju raskide od svojih kluba, pošto su pod ugovorom ili imaju klubovi imaju opciju.

Link to comment

Preporučio ga je neko za probu. To je sasvim dovoljno da se proceni da li neko ume ili ne, ili da li će umeti. Mitchellu će biti potrebno vreme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...