Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Има ли негде снимак тог немилог догађаја, ценим га да је то било најзанимљивије јуче на стадиону с обзиром на приказану беспоштедну борбу на терену... :ss1:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Има ли негде снимак тог немилог догађаја, ценим га да је то било најзанимљивије јуче на стадиону с обзиром на приказану беспоштедну борбу на терену... :ss1:

Kako za koga "nemili dogadjaj"....neki su baš uživali u prizoru  :s_w:

Link to comment

Inace, zanimljiv podatak, gledano unazad zadnjih 5, 15 i 20 utakmica u ovoj sezoni, imamo najgoru formu od svih ucesnika plej ofa... Mozda i do desetak prosutih bodova cak i kad se od njih oduzmu i neke tesno dobijene utakmice... Losija sezona od prethodne za sad. 

Link to comment

Do Djurjdevdana, kada budemo gostovali u Kruševcu, imaćemo 5 bodova više od Napretka. Ako u Kruševcu ne izgubimo LE 100% sigurna. Ako Zvezda reši pitanje titule u utorak i nju ćemo dobiti na RM u poslednjem kolu, a ako je potreban 1 bod, igraćemo nerešeno ;)

Link to comment

Bar 6 od 7 ovih nasih sudbonosnih bitaka ce gledamo, jedino u Lucani ne. 3 su na Cairu, gostovanja Zvezdi i Vosi bice prenosi, a u Krusevac se moz ode...

Link to comment

Bar 6 od 7 ovih nasih sudbonosnih bitaka ce gledamo, jedino u Lucani ne. 3 su na Cairu, gostovanja Zvezdi i Vosi bice prenosi, a u Krusevac se moz ode...

Beše i sad protiv Voše???...a Djurdjovdan mi slava, muljo idenje u Kruševac...jedino ako pobegnem, al će me biju kući i će se primeti, jer sam "Gazda Ivko"... :cry:

Link to comment

Beše i sad protiv Voše???...a Djurdjovdan mi slava, muljo idenje u Kruševac...jedino ako pobegnem, al će me biju kući i će se primeti, jer sam "Gazda Ivko"... :cry:

Pa ako sad RTV ne prenosi nikad nece, tako ga cenim. Ce pobegnes ako bude mlogo odlucujuca utakmica, a nesto se ne nadam preterano za sad...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Pa ako sad RTV ne prenosi nikad nece, tako ga cenim. Ce pobegnes ako bude mlogo odlucujuca utakmica, a nesto se ne nadam preterano za sad...

Sa svog "ispraćaja" sam pobego zbog utakmice, zapili se ljudi, nisu ni primetili da me nema (Budućnost Titograd nam gostovao), al ovde sam "glavni" će primete gosti da me nema.... :frust: .

 

Razmišljam se da pomerim sve za jedan dan...ili da uputim zahtev da se utakmica pomeri za jedan dan...nema treće ;)

Link to comment

Sa svog "ispraćaja" sam pobego zbog utakmice, zapili se ljudi, nisu ni primetili da me nema (Budućnost Titograd nam gostovao), al ovde sam "glavni" će primete gosti da me nema.... :frust: .

 

Razmišljam se da pomerim sve za jedan dan...ili da uputim zahtev da se utakmica pomeri za jedan dan...nema treće ;)

Pa nece se valjda igrav na crveno slovo?

Link to comment

Sa svog "ispraćaja" sam pobego zbog utakmice, zapili se ljudi, nisu ni primetili da me nema (Budućnost Titograd nam gostovao), al ovde sam "glavni" će primete gosti da me nema.... :frust: .

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...