Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Imam si neki osjacaj da smo danas fk prodavacki

U tom slučaju treba bojkotovati plej of. Bio bih strašno razočaran da prisustvujem nameštenoj utakmici danas. Ja mislim da bi niška publika prepoznala i da bi došlo do reakcije. Videćemo. Ja nekako očekujem 2:1, 3:1 za nas i možda čak prvi primimo gol. Pod pritiskom publike dajemo 2-3 i otklanjamo svaku sumnju :)

Link to comment

U tom slučaju treba bojkotovati plej of. Bio bih strašno razočaran da prisustvujem nameštenoj utakmici danas. Ja mislim da bi niška publika prepoznala i da bi došlo do reakcije. Videćemo. Ja nekako očekujem 2:1, 3:1 za nas i možda čak prvi primimo gol. Pod pritiskom publike dajemo 2-3 i otklanjamo svaku sumnju :)

Slazem se za bojkot! Ako prodamo sledecu utakmicu 0 (nula) gledaoca da imaju...
Link to comment

I kad si na vrhu i kad si na dnu ja bicu tu! Kakav be bojkot? Jedino ako si imate rezervne klubove onda u redu fk pentagram 1 i fk pentagram 2. Ja licno drugi nemam. Nisu nam bili dobri u srpskoj ligi ne valja sad u play off. Gospodo sta ocete? Pa kad bi na svaku sumnju bio bojkot blizanci ne bi imali publiku. Sto veca "neizvesnost" vise ljudi dolazi! Sto smo standardniji u super ligi vise jacamo!

Edit: vama li pa tesko da bojkotujete minimatixi? Mislim da ne!

Edited by Redrooster
Link to comment

I kad si na vrhu i kad si na dnu ja bicu tu! Kakav be bojkot? Jedino ako si imate rezervne klubove onda u redu fk pentagram 1 i fk pentagram 2. Ja licno drugi nemam. Nisu nam bili dobri u srpskoj ligi ne valja sad u play off. Gospodo sta ocete? Pa kad bi na svaku sumnju bio bojkot blizanci ne bi imali publiku. Sto veca "neizvesnost" vise ljudi dolazi! Sto smo standardniji u super ligi vise jacamo!

Edit: vama li pa tesko da bojkotujete minimatixi? Mislim da ne!

Ja znam sta ocu a to je posteno. Radije bih gledao proslu sezonu ponovo i da ispadnemo za taj jedan bod a ne da ucimo igrace podvalama i prljavstinama. Neko nekada rece da je fudbal viteska igra !!!

Edit: Meni uvek ti sto vikaju da su prvoborci najsumljiviji !!! ;)

Link to comment

Raspored do kraja, tamo Mladost, ovde Vozdovac pa Javor, tamo Napredak pa Vosa, ovde Partizan i tamo Zvezda... Imamo 4 boda manje od Napretka plus slabiji skor, tako da moz da si razigravamo igraci, al ne ovi matori dovedjeni nego mladji nasi. Jedno od losijih izdanja Radnickog cela ova sezona, stvarno malo je bilo dobrih utakmica, na Cairu nismo recimo videli skoro pa nista. Steta za coveka i trenera ko Lalatko da ne igra plej of, sem ako se ne ugura u neki od timova sto su usli, samo ne kod nas, pu,pu...

 

Fudbal u ligi sve gori iz sezone u sezonu, to je trend vec duze vreme...

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...