Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne znam kakav ugovor ima nas Uros Nikolic, mlad 22god. i bio bi pristojna zamena za Djuricka. Ne moze da ga zameni ali mlad je i moze da eksplodira. Ofk ima jake ugovore ali obzirom da je ispao mnogi igraci ce zeleti da igraju makar super ligu. Tu su Planic, Komnen Andric samo 20god. i vec jako iskusan u super ligi, moze da eksplodira sledece godine. Ovi dobri igraci su uglavnom pozajmljeni i Jovovic, Pavlovski i Avramovski. Takodje dobar je i Matos ali i on je Zvezdin.

Nesto razmisljam ako bi dosli Nikolic, Caki i Marinkovic iz Vozdovca ja bih bio prezadovoljan sto se tice sredine. Spolja Sasa Jovanovic i jos jedan napadac kao i bek koji moze na obe strane i da zavrsavamo prelazni rok.

Link to comment

Pare tj. plata su najveci motiv za prelazak u Partizan, jer ne znam koliko bi bili neki starteri Brzi i Djuricko u Partizanovom sistemu brzih kratkih pasova na sredini gde Ilic i dalje vodi glavnu rec i brza mlada krila. Ne volim prelazne rokove pa ne bih puno da prejudiciram, a kao i uvek ne gubim optimizam. Eto makar se vec znaju termini priprema, mesto, ambicije za sledecu sezonu. 

 

Bem ti sudbinu, izgleda ipak da omladincima treba pobeda u Krusevcu za vikend za opstanak. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

ajde ako je neko voljan od vas da napise kakvi su igraci Marjanovic i Djurickovic, sta da ocekujemo u PFCu? posto mi nismo zadovoljni s njim unapred :D

Link to comment

ajde ako je neko voljan od vas da napise kakvi su igraci Marjanovic i Djurickovic, sta da ocekujemo u PFCu? posto mi nismo zadovoljni s njim unapred :D

 

Nisu navikli da igraju pred praznim tribinama, nikad nisu doziveli ribanje mandrila sa tribine, nikad nisu igrali sa alkoholisanim saigracima, znaci - bice zbunjeni i necete biti zadovoljni ;)

Link to comment

Ne znam kakav ugovor ima nas Uros Nikolic, mlad 22god. i bio bi pristojna zamena za Djuricka. Ne moze da ga zameni ali mlad je i moze da eksplodira. Ofk ima jake ugovore ali obzirom da je ispao mnogi igraci ce zeleti da igraju makar super ligu. Tu su Planic, Komnen Andric samo 20god. i vec jako iskusan u super ligi, moze da eksplodira sledece godine. Ovi dobri igraci su uglavnom pozajmljeni i Jovovic, Pavlovski i Avramovski. Takodje dobar je i Matos ali i on je Zvezdin.

Nesto razmisljam ako bi dosli Nikolic, Caki i Marinkovic iz Vozdovca ja bih bio prezadovoljan sto se tice sredine. Spolja Sasa Jovanovic i jos jedan napadac kao i bek koji moze na obe strane i da zavrsavamo prelazni rok.

Znam da Urosa Nikolica trazi Standard iz Lijeza. Marinkovic...pa zavisi koliko je voljan da iz Bg se doseli u Nis. On bi bio i najvece pojacanje (pricali smo ti i ja pre 2-3 ned o njemu) .

Avramovski moze lagano da trazi raskid ugovora. I on i CZ znaju da on nikad nece igrati tamo,pa i njegov zemljak Babunski.

 

Treba videti Branu Ilica sto sam ga spomenuo tj ako ode Mrka.

Popara=Caki prva prezimena koja se javljaju kao zelje navijaca.

S.Jovanovic=Merdovic su realne opcije,ali bi u tom slucaju Aca kapiten sedeo na klupi.

Ali kombina Popara-Caki (+Avramovski) bila bi jaca od Djuricka-Brzog

Link to comment

ajde ako je neko voljan od vas da napise kakvi su igraci Marjanovic i Djurickovic, sta da ocekujemo u PFCu? posto mi nismo zadovoljni s njim unapred :D

Pazi, Rastavac je tako ukomponovao tim da bi i ja sa ove moje dve leve noge bio od neke koristi, tako da je jako tesko proceniti kako ce njih dvojica da se uklope. 

 

Od Marjanovica ne ocekujte nikakvu kreativnost, dribling, cesto je za oko navijaca "nevidljiv" na terenu ali odradjivao je posao. Za prekide je bogotac.

Djurickovic je igrao klasicnu 10-ku, solidan dribling, centarsut. Kod Rastavca je imao punu slobodu pa je cesto i preterivao u tome, ali opet, bez njega nasa igra nije licila gotovo ni na sta.

 

Opet, nase i vase poimanje fudbala nije isto. Radnicki je takmicarska ekipa, koja je igrala na rezultat pa takva igra cesto nije bila lepa za oko, ali je sluzila svrsi. Tu su se obojica odlicno ukopili. S druge strane, vama je jedno od prava dva mesta zagarantovano na kraju pa makar igrali i sa petlicima. Bitno vam je da se pojavi neki igrac koji ce da veze po terenu, da igra atraktivno, bez greske, da jednim potezom resi mec, kako bi burek novinari napisali koju lepu rec a uprava ga uvaljala za dobre pare. Ne vidim kako ce obojica da se uklope u takvu filozofiju fudbala, al ajd da ne pricam unapred. Mozda me i demantuju.

Link to comment

Ja se ne bih mnogo opterecivaos odlaskom Marjanovica i Djuricka u Partizan.Cinjenica je da je Brzi odigrao seyonu za pamcenje i da je prosto eksplodirao,ali se svi secamo dugackog perioda kad nas je sve ovde zivcirao.,pa prema tome ocekujem da on nemoze vise da ponovi ovu proslu sezonu i da mozemo da mu nadjemo dostojnu zamenu.Djuricko je pak druga prica....ja mislim da on moze jos mnogo bolje,a ove sezone je bio jedan od nasih kljucnih igraca...dakle steta sto nas napusta,al koga bez njega se moze i mora.Aca golman je bio odlican covek i golman ,al mislim da mu je Konovalov dostojna zamena i da ce on sigurno nastaviti gde je Aca stao.Mislim da je ovo bio pun pogodak uprave sto smo ga prodali i uzeli,mislim ne bas malo novca.Isto mislim i ako ode Mrka da necemo mnogo izgubiti,pod uslovom da ga klub dobro unovci,a mislim da ce cifra kao sto smo dobili za Acu sasvim dobra.Tih 450 hiljada evra bi bila odlicna osnova da se klub postavi na zdrave noge,a verujem da mozemo da lako nadomestimo ove igrace.

E sad Nas najveci uspeh bi bio da sacuvamo odbranu u kompletu...Raul,Rados,NLP,Dare ...naravno  s Rastavcem.To bi nam dalo stabilnost dok se ne uigra novi vezni red,tj novi igraci koji ce da dodju.Recimo s Cakijem  i jos jednim dobrim pojacanjem na sredini...bi bili jaci nego prosle godine .... plus da dovedemo iskusnijeg napadaca,a ovaj novac ce nam sigurno to omoguciti....i eto nas na konju. Verovatno kad dovode igrace gledace da to budu niska deca,jel se to pokazalo kao pun pogodak....i tu treba traziti igrace koji ce da nas pojacaju.

Link to comment

Da opet bacim pogled na nase u Caru, na kaljenju. Kakav je bio Milutin Ivanovic, pa mali Brankovic, nisam ih pratio, vidim da je Car odigrao opet dobru sezonu. Dve boljke smo imali prosle sezone, nista novo necu da kazem realizacija i povezanija igra na sredini. Krenuli su nas golovi u plej ofu ali smo se cele sezone mucili, a sredina je tesko povezivala igru i stvarala sanse napadacima. Caki bi tu bio resenje ali u "onoj" formi u kojoj ga pamtimo, ne znam kakav je sad. Napadac nam treba ko leba, tu nema zbora, pa makar i ostao Mrka, treba klasican gol igrac vec dugo, Skuletic je bio na tom tragu ali mu je falila jaca sredina.

Link to comment

Da opet bacim pogled na nase u Caru, na kaljenju. Kakav je bio Milutin Ivanovic, pa mali Brankovic, nisam ih pratio, vidim da je Car odigrao opet dobru sezonu. Dve boljke smo imali prosle sezone, nista novo necu da kazem realizacija i povezanija igra na sredini. Krenuli su nas golovi u plej ofu ali smo se cele sezone mucili, a sredina je tesko povezivala igru i stvarala sanse napadacima. Caki bi tu bio resenje ali u "onoj" formi u kojoj ga pamtimo, ne znam kakav je sad. Napadac nam treba ko leba, tu nema zbora, pa makar i ostao Mrka, treba klasican gol igrac vec dugo, Skuletic je bio na tom tragu ali mu je falila jaca sredina.

Ma Caki uvek moze u po noci vezanih ociju da spoji napadaca s loptom, u to se ne sekiram. Al tesko da ce moci da nam drzi sredinu terena 90 minuta. I kod nas je imao problem kad ga neko "mlati" konstantno, u Zvezdi je to bilo mnogo vidljivije. Za neki ozbiljniji rezultat trebace nam tu neka svezija krv.

Link to comment

Slazem se. One tamo sezone su Caki i Braca Pejcic to radili sjajno, primer ona kontra protiv Zvezde za 2:0, njih dvojica vuku loptu i daju Skuleticu zicer na tacni. Al jbga, omatorese obojica :-)

Link to comment

Раставац близу новог уговора са Радничким

 

Челници нишког суперлигаша понудили наставак сарадње успешном шефу стручног штаба. Милан: Клуб је максимално коректан, одговорићу најкасније за десетак дана

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:608170-%D0%A0%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%86-%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%83-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3-%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%81%D0%B0-%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8%D0%BC

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...