Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Нисам ја уопште за опцију да он долази код нас, то ми се није допало као идеја ни прошло лето. Само ми била занимљива вест јер је ипак наше дете  :s_d:

Edited by Captain_Darling
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Da li ste culi za igraca pod imenom Nemanja Bilbia. On je bio ljubimac navijaca Borca Banja Luka. Kidao je tih sezona tamo,pa presao u Vosu koga ga je unistila. Posle ode u Fk Sarajevo,pa u Hrvatsku. Ali sve u svemu odlican igrac (mozete takodje pogledati na YT) .

 

Dobar je bio Bilbija ranije, pravi golgeter, priželjkivao sam da ga dovedu u PFC. Nemam pojma šta se s desilo u međuvremenu. 

Link to comment

Нисам ја уопште за опцију да он долази код нас, то ми се није допало као идеја ни прошло лето. Само ми била занимљива вест јер је ипак наше дете  :s_d:

Na istom mestu, skoro u isto vreme, prošle godine:

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/mrdakovic-potpisao-za-vojvodinu-partizanovo-dete-zavrsilo-u-novom-sadu-clanak-1808185

Link to comment

 

Сећам се те вести, и тада смо коментарисали. А у овом линку који сам ја поставио пише мало другачије...

 

 

 

Svoje prebogato fudbalsko putovanje Mrdaković je započeo kao dečak u Radničkom iz Niša, da bi potom prešao u beogradski Partizan.
Link to comment

Сећам се те вести, и тада смо коментарисали. А у овом линку који сам ја поставио пише мало другачије...

Jeste Kapetane, zato sam i linkovao. Pratio sam ja i tada pisanje na 4umu.
Link to comment

Jeste Kapetane, zato sam i linkovao. Pratio sam ja i tada pisanje na 4umu.

 

Ништа лоше нисам мислио команданте (јеб'о те, опет сам се вратио у војску  :isuse: ) него ово куцкање по форуму нема трећу димензију (гледање у очи) па се можда лоше разумемо... Чисто само размењујем информацију са акцентом на писање "новинара"  :thumbsup:

Link to comment

Ништа лоше нисам мислио команданте (јеб'о те, опет сам се вратио у војску :isuse: ) него ово куцкање по форуму нема трећу димензију (гледање у очи) па се можда лоше разумемо... Чисто само размењујем информацију са акцентом на писање "новинара" :thumbsup:

Dobro je da znamo kako glasi načelo hijerarhije, kad smo već kod linije komande :D Novinare i "novinare", što bi kazale Nišlije, zamočaj. Sve jedno te isti su gmazovi, bez razlike. Razlika izmedju bureka i pljeskavice i nije neka, jel ? ;)
Link to comment

Uživajući u gledanju ovog klipa, uvideh, ipak, znacajnu Djurickovu ulogu u igri ovog tima.

Abe,da be....plus brzi.....ce se najebemo ako ne nadjemo dobre zamene...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...