Jump to content
IGNORED

FK Crvena Zvezda u Evropi, 2016/17


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    189

  • Dimitrije

    161

  • Milosh76

    128

  • MiddleClass

    114

Top Posters In This Topic

Posted Images

koliko god da verujem da cemo biti dobri, opet kada pogledam spisak potencijalnih protivnika u 3. kolu - sve su to prekaljene evropske kajle, svaki od tih klubova ima nekoliko odigranih ligi sampiona/evrope, pa je tesko reci da bismo mi tu protiv bilo koga bas bili favoriti. u najboljem slucaju bismo bili na 50% sansi, osim protiv atinskih cigana gde bismo jedino bili izraziti autsajder.

Link to comment

to je taman onaj neki nivo koji bi zvezdi bio dostupan (sa ovim sistemom kvalifikacija) da se samo malo manje kralo proteklih 20 i vise godina

Link to comment

Celtic bi vam bio idealan protivnik.

A može i Bate pa da nas osvetite :)

+1

Са Роџерсаром преваром Селтик је противник по мери. Пропали великан као и ми, а пролаз скоро сигуран.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

dinamo u trecem, seltik u cetvrtom, a grupa lester, bazel, anderleht

dakle, u osmini finala, izvesno, revans bi se igrao u beogradu  :fantom:

Link to comment

Olympiacos CC: 70.940

Viktoria Plzeň CC: 44.585

Red Bull Salzburg CC: 42.520

Celtic CC: 40.460

APOEL CC: 35.935

BATE Borisov CC: 34.000

Legia Warsaw CC: 28.000

Dinamo Zagreb CC: 25.775

Ludogorets Razgrad CC: 25.625

Copenhagen CC: 24.720

 

ovo su nosioci. naravno moguce jeda neko od njih ispadne u drugom kolu, to bi naravno bila najbolja opcija.

olimpijakos i viktorija ne igraju drugo kolo

 

Samo ne Olimpijakos...dosta mi je bratske atmosfere na tribinama...a i ne možemo da ih prođemo...

Dinamo bi nas isto nakantao, al cenim da će nas razdvojiti prilikom ždrijeba...

Celtic bi prošli  :fantom: ,sa ovim ostalim bi mogli da igramo,al bi verovatno ispali.

Ovo 3.kolo nam je najbitnije-ako to prođemo sigurno smo u LE, pa bi 4.kolo bio 1 spektakl koji bi mogli odigrati opušteno.... :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Al ne uvek. Ostavili su SRB i ALB u istoj grupi pa svi znamo kako se zavrsilo. Znam da su posle kritikovani zato sto nisu razdvojili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...