Jump to content
IGNORED

FK Crvena Zvezda u Evropi, 2016/17


Ros

Recommended Posts

Ma koji je to klub Dinamo nakantao a da nije hrvatski? Svaki put se provuku u kvalifikacijama i puse petarde u grupama.

Ма Аполо је један од већих познавалаца фудбала на форуму.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    189

  • Dimitrije

    161

  • Milosh76

    128

  • MiddleClass

    114

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al ne uvek. Ostavili su SRB i ALB u istoj grupi pa svi znamo kako se zavrsilo. Znam da su posle kritikovani zato sto nisu razdvojili.

 

Pa jel se ne mozemo posteno da "posvadjamo" sa zemljama iz lige petice pa da nas razdvajaju? :)

Edited by hepek
Link to comment

Meni se Oly nimalo ne dopada, lani su dvaput tijesno, sretno i spretno tukli Dinamo iako su u obje bili nadigrani.

Jedino sto imaju iskustvo igranja Evrope i naizgled mocan skor u uzasnoj i nikad goroj grckoj ligi.

Ne igraju nimalo dobar fudbal realno, nego vidim da bi se mi usrali vec na spomen da ih mozemo izvuci.

Edited by Babu Bhatt
Link to comment

Meni se Oly nimalo ne dopada, lani su dvaput tijesno, sretno i spretno tukli Dinamo iako su u obje bili nadigrani.

Jedino sto imaju iskustvo igranja Evrope i naizgled mocan skor u uzasnoj i nikad goroj grckoj ligi.

Ne igraju nimalo dobar fudbal realno, nego vidim da bi se mi usrali vec na spomen da ih mozemo izvuci.

 

Sa Olimpijakosom je problem gubitak domaceg terena zbog ovih tutumraka sa severa koji furaju neke bratske price sa tutumracima iz Atine, to bi bile dve splavarske utakmice u kojima bismo izgubili i ispali a tutumraci bi se hvalili time kako su bratski navijali. Sve ove druge ekipe koje mogu da nam padnu u trecem kolu su takodje verovatno jace od nas ali bismo ih makar pritisli s tribina na Marakani, neke od tih ekipa nisu bas navikle da igraju pred punim stadionom divljaka.

Link to comment

Treba izbeci Oli, Salzburg i verovatno ovaj Kopenhagen koji ume da bude veoma nezgodan, ostalo moze. Ono sto je problem je to sto nas verovatno cekaju jos jaci timovi u plejofu za LE, tako da bi valjalo da se prodje to 3. kolo u svakom slucaju.

Link to comment

Nema plejofa za LE ako se prodje 3. kolo. Osim ako misliš na plejof ako ne prodjemo 3. kolo. Zar nam tada nije kraj evrope? I daj da prodjemo 2. kolo prvo.

Link to comment

Trece je kljuc sezone

Za to se sprema tim, jasno je da uprava tako razmislja. Ako se ispadne u trecem kolu LS, cekace nas najverovatnije neki jak klub, dosta jaci od BATEa i APOELa recimo.

Link to comment

Hugu se upravo cijena utrostrucila! Terza reuguj!

Да је којим случају био на спсиску нама ЛШ не би ни требала.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...