Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

Sve hoću da pitam, pa zaboravim...ko je sad nosilac najdužeg neprekinutog niza učešća na GS-ovima nakon Fedovog odustajanja. 

 

Mislim Novak sa 45 ili tako nesto. Rodzer ima neverovatnih 65 uzastopnih ucesca, preko 16 godina.

nije Novak.

Berdych i Ferrer su ispred za godinu dana, znaci da su na oko 50. ako se dobro secam ispred svih njih je Feliciano Lopez.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novak stvarno jeste na 45...tj ovaj RG bi po mojoj računici trebao da je 46-ti. On je valjda debitovao na AO kad ga je Safin isprašio u prvom kolu, posle je te godine na RG isprašio Gineprija i predao Corei u drugom kolu, i nakon toga je učestvovao na svim. Po mojoj računici to je bila godina nakon one kada je Gaudio osvojio RG, znači 2005. 

Link to comment

nije Novak.

Berdych i Ferrer su ispred za godinu dana, znaci da su na oko 50. ako se dobro secam ispred svih njih je Feliciano Lopez.

 

Cini mi se da sam negde procitao da je Novak na drugom mestu ali je to mozda neki poredak osvajaca pa sam pomesao. Po godinama bi i Tomas i Dacha i Feli i Rafa trebalo da budu ispred njega ali moguce je da su propustili neki turnir. U stvari, za Rafu znam da jeste ali za ovu trojicu nisam siguran. 

Link to comment

I ja sam sigurno procitao vest da je Novak po tome drugi, ali to je verovatno bila domaca vest, pa je jako upitna ta informacija. U svakom slucaju moze se pronaci, ako neko zeli da se bavi time :)

Link to comment

Od aktivnih igraca Felisijano je na 56, sledeci je Verdasko sa 51, pa Dacha i Berdih sa 50, potom Djokovic na 45. Inace Federeru fale jos 3 GS ucesca da se izjednaci sa Santoroom po ukupnom broju ucesca (70).

Link to comment

Neverovatno da za sve ove godine ne mogu da osposobe jedan teren da se na njemu odigravaju mecevi i kad pada kisa. Makar zbog TV prenosa, ionako je gro gledanosti na mecevima na prva dva-tri terena. I nije mi bas najjasnije koji su to problemi sa zastitom okoline, a ticu se krova? Da li je rec o akciji izgradnje ili je bas krov problem?

Link to comment

Ceo taj kompleks se nalazi u Bulonjskoj šumi. Nije to Srbistan gde se ubije drvo staro 600 godina, jer trasa puta ne može da ga zaobiđe ili  da se sa fantomkama na glavama upadne u kompleks i poseče koja desetina stabala. 

Link to comment

Kompleks se nalazi u Bulonjskoj sumi, 16. arondisman. Postoji plan da se kompleks prosiri na ustrb staklenika iz 18.vijeka. To jest ne bi trebalo da se prosiri na glavni staklenik nego na tehnicke staklenike koji su dodati naknadno (20. vijek) i koji su bas ruzni. Grad Pariz je podrzao projekat kao i vlada. Problem predstavljaju zeleni i desnica koja drzi 16. arondisman (totalno neprirodna koalicija jer se oni nikako ne podnose). 16. je pun advokata pa svako posalje po jednu zalbu a zeleni zajedno sa socijalistima vode grad pariz pa im se moze. Tu je problem sa gadom Boulogne Billancourt koji bi izgubio nekoliko teniskih terena. 

I nisam siguran da se krov moze napraviti za dvije godine (koliko je bilo potrebno wimbledonu da naprave krov?).

Edited by borris_
Link to comment

Kopernikus u pravo vreme ubacio eurosport 1 i 2 HD, dok su bili na analnognom, bukvalno se loptica nije videla na šljaci, sad milina gledati.

 

Troicki na ES2.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...