Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

Imam i ja pitanje vezano za one kvote pre turnira. Kako recimo na osvajanje RG kvota na Djokana 1.7-1.9, na Nadala 4, pa da igram samo poslednja dva meca od njih dvojcice u mnozenju bih dobio vecu kvotu, i onda dodati kvotu sa jos pet kola pre, pa da je i 1.05 nakupi se tu mnogo vise. Sto bi neko normalan igrao ovako pre turnira ?

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako dodje do tog polufinala bice kvota 1.3 na Novaka i 3.5 na Nadala. Ne brini, neces naci nacin da im doskocis :D

Edited by Timmy
Link to comment

Pa upravo to si potvrdio, recimo ko igra na Nadala tih 3.5 i u finalu mora biti barem 1.4 na njega to je vec 4.9 i ima jos pet kola pre toga...

Link to comment

To je najveća glupost...uvek ću radije da igram kolo za kolo. Ako negde puknem, pukao bih ionako a osiguran sam u slučaju neke predaje, walkovera...a u krajnjoj liniji uvek mogu da se povučem nakon nekog kola ako izračunam da mi se isplati. 

Link to comment

Zbog fenomenalno reziranog prenosa zreba nisam ni primetio da se Lajovic i Troicki sastaju u drugom kolu ako pobede svoje protivnike.

 

I dalje nema zvanicne potvrde protiv koga igra Djere, ali ako je 15. kvalifikant, onda je na samom kraju zreba i igra protiv nekog Francuza, a u drugom kolu potencijalno protiv Mareja.

Link to comment

samo vi smejte, ja ću da se samokvotujem , naravno sa sa prezirom spram vas nevernih toma, kada ana bude igrala 1/8 :fantom:

Dok je Ana igrala tenis ti bila pesimista a sad kad ga vise ne igra ti optimista.Kako je to moguce

Link to comment

Dok je Ana igrala tenis ti bila pesimista a sad kad ga vise ne igra ti optimista.Kako je to moguce

pa eto, tako mi zanimljivije  :D

 

ali ne zbilja, pa pogledajte anin žreb, ima šansu za 1/8

Link to comment

Istina, ali to je kod nje kratkog daha, danas uzbudjena, sutra nije.

 

Opalice je vec Alertova u drugom kolu, rezultat 2:1.

Ana i Lucie če skupa ruku pod ruku pravac aerodrom nakon drugog kola.

 

Duda bas je težko pobediti raspalu pavljicenkovu

Link to comment

Dobra je bila i Pavljucenkova na tom mecu.

 

Djere, kao cetrnaesti kvalifikant, ipak protiv Dzordana Tompsona, u potencijalnom drugom kolu na pobednika meca Karlovic-Montanjes. Super bi bilo da makar udje u drugo kolo.

 

Tim i Zverev sutra igraju finale Nice, a trebalo da se sastanu i u trecem kolu RG. Novo veliko rivalstvo na pomolu ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...