Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brže se kreće, manje greši.

Nije zid koji samo vraća loptice.

 

U prvoj recenici si opisao idealne karakteristike zida koji samo vraca loptice. :lolol:

Link to comment

U prvoj recenici si opisao idealne karakteristike zida koji samo vraca loptice. :lolol:

A dobro, mislio sam na zida koji vraća loptice dok protivnik ne pogreši.

Ok možda je zid ali vraća zajebane loptice, 2/3 ovih dana Novakovih dš stiže i uzima poen.

Moguće da si sve u pravu ali meni je zanimljiv za gledanje.

Link to comment

danas sam citao da andy ima samo 4 polufinala gs-a manje od nadala. covek je bas veliki baksuz zbog trenutka u kom igra.

 

Mozes to da gledas i iz drugog ugla, Endi nikad ne bi ovoliko napredovao da nije imao ove tri zverine ispred sebe. Ne bi ni oni sami. Tenis je ceo u rivalitetima i dvobojima, nijedan od njih nece stati da napreduje i gura ako ima jak sportski moral. Volim ja svu cetvoricu, velika su oni stvar za tenis. Koliko velika, to cemo tek videti kad se budu penzionisali. Sreca je pa se stidljivo pojavljuje par imena nekih klinaca koji bi mozda mogli da nastave ako budu grizli kao ovi manijaci, u jednom trenutku je buducnost tenisa izgledala jako neveselo.

Link to comment

naravno. ja sam uvek (od pre 3-4 godine) tvrdio da je roger bolji igrac sada tj. tada nego sto je bio onda kada je dominirao.

 

ipak andy bi uzeo jos po neki gs sigurno da samo jednog nema od velike cetvroke. uvek se na njegovu karijeru gleda sa nipodostavanjem pre svega jer se uporedjuje sa ostalom trojkom.

Link to comment

Danas i dalje hladno ali 1°-2° vise nego juce. Nocas je padala sitna kisa, trotoari su mokri. Sena i dalje raste, evakuisali su Luvr i Orsej.

Edited by borris_
Link to comment

Danas i dalje hladno ali 1°-2° vise nego juce. Nocas je padala sitna kisa, trotoari su mokri. Sena i dalje raste, evakuisu Luvr i Orsej.

 

hvala kamenko :)

 

sta kazu za popodne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...