Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tako i bi...Novak na Suzani posle Muguruze i Stosur. Na Šatrijeu prvo Serena vs. Bertens pa Marej vs. Stanimal.

 

Uvališe mu kosku, "svaka čast" organizatorima, valjda će proći bez previše drame.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jok...zbog Suzane. Thiem je odigrao nekoliko mečeva na Suzani, a Novak je stalno bio na Šatrijeu...eventualno jedan meč na SL.

Link to comment

Ne voli Novak SL, pre godinu dve je pricao o tome. Sad je samo neko drugo kolo odigrao tu, ostalo na PC. edit: proverio sam, samo je drugo kolo protiv Darcisa igrao na SL

Edited by Timmy
Link to comment

Pa dobro, ruku na srce, Vav-Marej je atraktivniji mec i treba da ide na Satrijea. Da je Nadal tu bilo bi obrnuto sto posto.

 

Mec u kojem igra Endi Mari ne moze da bude atraktivniji ni od prenosenja zevanja nilskih konja u realnom vremenu, a kamoli od drugog teniskog meca. Isli su na varijantu da ispostuju aktuelnog sampiona + sto verovatno smatraju da ce biti izjednaceniji mec. Cisto igracki gledano, nema tih para zbog kojih bi radije gledao Endija i Vavrinku nego Novaka i Tima.

Link to comment

Mec u kojem igra Endi Mari ne moze da bude atraktivniji ni od prenosenja zevanja nilskih konja u realnom vremenu, a kamoli od drugog teniskog meca. Isli su na varijantu da ispostuju aktuelnog sampiona + sto verovatno smatraju da ce biti izjednaceniji mec. Cisto igracki gledano, nema tih para zbog kojih bi radije gledao Endija i Vavrinku nego Novaka i Tima.

Ja sam izgleda jedan od retkih kome je Mari gotivan i kao igrac i zabavan za gledanje. I dalje ne kapiram nadimak depresivno trckaralo  :(

Link to comment

Ja sam izgleda jedan od retkih kome je Mari gotivan i kao igrac i zabavan za gledanje. I dalje ne kapiram nadimak depresivno trckaralo  :(

 

Nije bas da nesto gotivim Andy-ja, ali daleko od toga da je nezanimljiv i "depresivno trckaralo". Ne razumem ljude koji tako pisu za njega, a njegova igra se razlikuje od Novakove u sitnim nijansama. I taj mec je za mene i atraktivniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...