Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ova dvojica cekaju da Nole zavrsi mec pa da pocnu natenane tie brejk, iz respekta prema publikci...pravi djentelmeni

 

 

edip: prolupao sam, ucinilo mi se da je Wawa ribrejknuo za 5-5 :(

Edited by mlatko
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledaocima na  suzani organizatori trebaju da refundiraju polovinu ulaznice, ovo što prikazuje tim nije dostojno gs 1/2 finala, kako ga je samo usralo na žrebu da bude u rafaoldovoj četvrtini

Link to comment

gledaocima na  suzani organizatori trebaju da refundiraju polovinu ulaznice, ovo što prikazuje tim nije dostojno gs 1/2 finala, kako ga je samo usralo na žrebu da bude u rafaoldovoj četvrtini

 

Pusti ti to, kad igra svoj najbolji tenis Djokovic je jeziv za svakog protivnika. Rastavljao je on na proste cinioce i igre Federera i Nadala, a kamoli Dominika Tima. Mislim da klinac pre ova dva seta jos nije bio video pravog Novaka i tek sad je u prilici da vidi kako izgleda sam vrh svetskog tenisa kojem tezi. Ima jos ovde da se igra ali, kao sto rekoh, kad Novak igra ovako fokusirano i opusteno jednostavno je nepobediv.

Link to comment

gledaocima na suzani organizatori trebaju da refundiraju polovinu ulaznice, ovo što prikazuje tim nije dostojno gs 1/2 finala, kako ga je samo usralo na žrebu da bude u rafaoldovoj četvrtini

pa sad baš

 

novak čim popusti uzde, mali ga izbombarduje

 

dakle, nole igra vrhunski

Link to comment

lol uobičajeno opuštanje djokera kada pomisli da će se protivnik sam predati, no u prva dva seta je praktično u svakom timovom servis gemu imao brejk loptu, tako nešto nikad nije uspevao protivu olderera i rafaolda, tim je delovao kao junior u prvih 90 min, sada se možda i opustio

Link to comment

Dobro, i to je tačno, više sam mislio onako generalno, da istambura malog nabrzaka

 

Pa, to je Novak i sa tim mora da se zivi, jebi ga. Jednostavno nikada nije naucio da ne popusta stisak kad ima sve pod kontrolom dok se ne zavrsi mec.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...