Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

sasvim pristojno voze senke do sada....

 

ali meni je utisak Meso. Sjajna serija. Ne mogu da joj nadjem ni jednu manu plus Nikola Pejaković postavlja standarde za najkul negativca u domaćoj kinematografiji :Hail:

Link to comment

Ma Pejaković je rijetka zvjerka na našim prostorima, višestruko talentovan i kreativan tip, onako, old skul, i nagudran je 100x zanimljiviji od današnjih "stvaralaca". Jedino što mi može pokvariti utisak je ako se ispostavi da je on odobrio, ili još gore, tražio da kastuju Vuka Kostića.

Link to comment

Pratim komentare na jednom ženskom forumu. Najbolje kotira prosedi nemac slovenac, realno jeste najkuliji, onda Đukić malo iznenađenje, pa Pletikosić, jes da ima neki problem sa ženama ali voli grubo ko Mustafa onda slatki Rus a najviše se čeko Lauš na neviđeno a sad još uleti ovaj Rajs. Odlična faca i ok glumac, makedonac neki izgleda.

Ma Goran Bogdan, pa sedam hiljada praznih mesta ispod.
Link to comment

Ma Pejaković je rijetka zvjerka na našim prostorima, višestruko talentovan i kreativan tip, onako, old skul, i nagudran je 100x zanimljiviji od današnjih "stvaralaca". Jedino što mi može pokvariti utisak je ako se ispostavi da je on odobrio, ili još gore, tražio da kastuju Vuka Kostića.

 

Alibi za Kostica moze da bude jedino da je neko njegovim pojavljivanjem uslovio emitovanje serije.

Inace, onakav manjak talenta je stvarno tesko naci na domacim prostorima

Link to comment

Alibi za Kostica moze da bude jedino da je neko njegovim pojavljivanjem uslovio emitovanje serije.

Inace, onakav manjak talenta je stvarno tesko naci na domacim prostorima

Ako se ne varam, to Meso je produkcija ili koprodukcija sa Srpskom ?

Onda je tu bilo svega po pitanju izbora glumaca.

Mada, uvek je tako...

Pa ja ne bi Kičića zvao ni da glumi drvo u onom selu...

Link to comment

pogledala prvu epizodu. solidno uradjeno,prvenstveno zabavno. imala sam problem da pratim ko je ko i neki glumci lice. cini mi se da 90%glumaca u prvoj epizodi ne znam. bjelu i jezdica i bodu ninkovica ako je to on, u policiji.

 

sto se glume tice, mislim da je bjela agresivnije pristupio i da je bilo boljih mogucnosti. naravno da sam prevrnula oci na prve sise u kadru, pa kako ih samo ne mrzi?! zasto zasto zasto? cemu?

da se razumemo, nemam nista protiv sisa i dupeta, cak sam za to ali samo ako sluzi svrsi. ne kao dekoracija kadru pa jebem mu, ne ide. a bjela samo skafander sto nije navukao na sebe...trazim golotinjsku ravnopravnost na platnu! koliko sisa toliko i muskih dupeta i prednjeg dela. pa ne gledaju ovo samo muskarci.

pohvale za sporedne glumce. nemam pojma ko su ali su odlicni. spontano, prirodno i bez one prenaglasenosti koja dominira srpskom scenom. mi kao da skolujemo pozorisne glumce. vecina se ponasa kao da je pred kamerom prvi put.

definitvno ima boju peaky blindersa j samim tim praticu ovu seriju. pojma nemam o nasoj istoriji tako da sam potpuno povucena radnjom. duhovito mi je to sto su zargon modernog doba prebacili u taj stari i sto muzika odstupa od tadasnje. ne ocekujem david bowia na soundrack ali ne vidim nista lose ako bi se na repertoaru nasli danasnji muzicari i na primer iz doba bisere velentalic.

 

montaza bi mogla da bude bolja, kao da kasni ili ne moze da se nosi sa pricom. a idealno je mesto da se siri i igra. i ne smeta mi sto u nekim kadrovima vidim stvari koje ne pripadaju tom periodu. prica me drzi tako da nema veze.

 

eh kad bi bjela ubacio pikca iz roda .... :)

Edited by mustang
Link to comment

 

Pa ja ne bi Kičića zvao ni da glumi drvo u onom selu...

dobro. gledala sam njega u nekom pozorishtu gde je bio skoro odlichan, al budalu igrao :lolol:

 

on se suvishe svidja sebi i toga malo troshi ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...