Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ma to sam stavio 3 onako...klasika, prvo zakuvaju i onda u 2 poslednje razresavaju na brzinu...
A za onog tetoviranog mi se ucinilo da je pandur rekao am.ambasador.

Link to comment

Pogledala sinoć na preskok Državnog službenika. 

Prve dve sezone su bile gledljive, ponekad i zabavne. Ali ovo što sam videla sinoć je mnogo slabašno, tanko i neprijatno. 

Spoiler

belosvetCki šverc respiratora, a Srbija glavno čvorište , a terminologija kao da valjaju 5 tona heroina :isuse:

 

Link to comment
6 hours ago, darkonet said:

Besa na Prvoj je prva sezona a na Pinku ide Sluzbenik tek sada a kaska za Superstarom dve epizode

 

Kako ide ta Besa, svaki dan ili jednom nedeljno?

 

Da vratim na EON ako je i kod njih prva epizoda, čuo sam na više strana da je serija odlično uradjena.

Link to comment

Besa ja jedna od najboljih serija iz domaće radinosti u poslednjih ne znam koliko godina (moje skromno mišljenje).

Poseban začin seriji daje albanska ekipa glumaca, nose šnjur štob se reklo.

Najtoplija preporuka

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

Kako ide ta Besa, svaki dan ili jednom nedeljno?

 

Da vratim na EON ako je i kod njih prva epizoda, čuo sam na više strana da je serija odlično uradjena.

Koliko sam video Besa ide svakog petka na tv prva, 3 epizode su bile

Odlicna je serija,obe sezone, sigurno i nesto najbolje kod nas xy godina unazad. Sto bi rekao kolega iznad albanski glumci kidaju

  • Hvala 1
Link to comment
primetan nervozitet kod avaxa kad su videli koja je tema drzavnog sluzbenika 3. [emoji3]
 
Pa dobro imao je Marić i neki tw fajt sa onom avax prvosveštenicom.
Ali jbga bez obzira na temu 3. sezona za sada izgleda lošije...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ја на Јутјубу одгледао прве две епизоде Инспектора Винка - загребачка серија, али ми било превише депресивно па сам засада одустао...

Link to comment

Inspektor Vinko je nastao otprilike u isto vrijeme kada i Kamiondžije 2 (83/84) i obje serije na oporo-šaljiv način obrađuju poznu fazu bitisanja SFRJ i početke vidljivijeg socijalnog raslojavanja u društvu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...