Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Dobra je druga sezona Močvare. Priča je bolja, ambijent je van šablona, veliki plus je što nijednom nisu u panorami Beograda prikazali jebeni BGH2O. 

 

I samo jedno, znamo da su naši panduri moroni i tako su prikazani, zasluženo, ali da li je iko od njih čuo za proceduru, bilo kakvu ili je sve stihija, pa šta ti bog da. Milka nije uopšte morala da pogine, samo da je stavila pancir, onaj mali što nose u svim policijama cicilizovanog sveta panduri koji nisu special forces. Pa stvarno!!!!

  • +1 1
Link to comment
Dobra je druga sezona Močvare. Priča je bolja, ambijent je van šablona, veliki plus je što nijednom nisu u panorami Beograda prikazali jebeni BGH2O. 
 
I samo jedno, znamo da su naši panduri moroni i tako su prikazani, zasluženo, ali da li je iko od njih čuo za proceduru, bilo kakvu ili je sve stihija, pa šta ti bog da. Milka nije uopšte morala da pogine, samo da je stavila pancir, onaj mali što nose u svim policijama cicilizovanog sveta panduri koji nisu special forces. Pa stvarno!!!!
Ma dobro sve je tu zbrkano...
No zapravo niko od njih nije bio službeno tu ovaj "sastanak" je bio u slobodno vreme.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Gde gledate? Ja se namestio na Superstar u 21h, tako mi rekla hanuma, kad ja stižem na kraj prve epizode!?! Wtf 

A u uglu reklama DS večeras u 21h 

Link to comment
Zakuvavaju temu prve 3 epizode...
Usa ambasador baja sa tatavažama po rukama [emoji38]

Jbt ovaj Vojnov stvarno kao mali Perica, na momente smejurija od scenarija.
Kako 3, zar nisu izasle 2 epizode ukupno?

Baja sa tetovazama je neki CIA blackop nebitni lik...

Da li je poslednja izasla epizoda kad vrse autopsiju nad tetoviranim Amerom?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...