Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Znaci germanofil ko Tribun :fantom: :D

Nisam ja germanofil, ja volim Francuze. Samo neki red nalaže da ako voliš Zvezdu nemo'š voleti Partizan. ^_^

Link to comment

Значи ниједан референдум није легитиман? Само оно што они што преузимају одговорност одлуче иза затворених врата? 

 

bez zajebavanja, da je razlika tipa 1,5% bio bih ubedjen da ce biti posle odredjenog vremena ponovo refrendum. Ovo je malo previse, al ne znam kako ce da izadju iz krize jer - oni nemaju centralisticko uredjenje. Vodice paralelno pregovore o Brexitu uz sve vreme kljucanje sa severa. Mislim, uleteli su u bezmalo balkansku situaciju (politicki, ne ekonomski, naravno). 

Edited by MancMellow
Link to comment

pa slazem se

Znam, nisam hteo da se svadjam s tobom:) btw, nije to bilo tako davno(Broj Jedan ™), Spanija je, kad sam ja dosao pre 17 godina, bila destinacija broj jedan za zivot u svetu. Bez obzira na lokalne nedostatke, jednostavno nije moguce da se jedna zemlja tako maestralno urusi, bez kvalitetne pomoci od strane Brisela.

Iskreno, ja sam mnogo vise zabrinut za EU nego za Britaniju.

Link to comment

Uklet smo mi narod, djemse.

 

:lolol:

 

 Што Ер Србија на свом историјском лету за Њујорк прелети, то више не постоји.

 

air.jpg

Link to comment

Znam, nisam hteo da se svadjam s tobom:) btw, nije to bilo tako davno(Broj Jedan ™), Spanija je, kad sam ja dosao pre 17 godina, bila destinacija broj jedan za zivot u svetu. Bez obzira na lokalne nedostatke, jednostavno nije moguce da se jedna zemlja tako maestralno urusi, bez kvalitetne pomoci od strane Brisela.

Iskreno, ja sam mnogo vise zabrinut za EU nego za Britaniju.

 

EU je apsolutno u opasnosti. ZNajuci i Francuze i Nemce ocekivao bih neke radikalnije poteze, pod uslovom da uspeju da se dogovore koje tacno. Ako hoces da nagrizas suverenitet drzava to mora da se plati na ovaj ili onaj nacin. I to debelo da se plati. To pravilo se nije promenilo. Ili to ili...neki novi savezi na kontinentu, ali to ne bi islo u dobrom smeru, ubedjen sam.

Link to comment

bez zajebavanja, da je razlika tipa 1,5% bio bih ubedjen da ce biti posle odredjenog vremena ponovo refrendum. Ovo je malo previse, al ne znam kako ce da izadju iz krize jer - oni nemaju centralisticko uredjenje. Vodice paralelno pregovore o Brexitu uz sve vreme kljucanje sa severa. Mislim, uleteli su u bezmalo balkansku situaciju (politicki, ne ekonomski, naravno). 

Ја се уопште не зајебавам како ти кажеш. Уз сву машинерију која је екипа за останак у ЕУ имала, Обами, Линдзи Лохан и коме све не, људи гласали да изађу. Зашто би овај референдум био мање легитиман него онај...у Црној Гори нпр. И ко је тај да одлучи да се референдум понови? На основу чега? Збиља покушавам да проникнем у ту логику и био бих ти захвалан да ми је колико толико појасниш.

Link to comment

I samo da zvanično izjavim sledeće:

 

Pa bravo kraljevi, bravo Gordi Albione, bravo magovi prvosveštenici svecke demokratije! Svaka čast na hrabrosti i hvala na doprinosu mrskom kontinentu!

Link to comment

Nema mnogo mesta za čestitke, ma koliki bio eu skeptik, boleće ovo.

Engleze? Hoće.

 

Damage control, bolje njih mnogo i ostale malo nego ostale mnogo a njih malo.

 

Upravo su se samoupucali u nogu.

Link to comment

Engleze? Hoće.

 

Damage control, bolje njih mnogo i ostale malo nego ostale mnogo a njih malo.

 

Upravo su se samoupucali u nogu.

Pa nije izasao fakin Luksemburg iz EU, pucali su u principu u sve noge. 

Link to comment
×
×
  • Create New...