Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Trljaju ruke proizvođači zastava, memoranduma, vizit karti i slično, treba skidati tu jednu zvezdicu.

Broj zvezda na EU zastavi nema veze da brojem članica.
Link to comment

Trljaju ruke proizvođači zastava, memoranduma, vizit karti i slično, treba skidati tu jednu zvezdicu.

 

Pa ne treba, broj je fiksiran na 12 i ako je odavno broj clanova presao 12 :P (sada tih 12 zvezdica vise nije 12 drzava, nego ima kao neku drugu tralala simboliku).

 

To ti je taj nemacki praktisch-logisch mentalitet :fantom:

Link to comment

Јашта само ти и твоји дегенерисани послодавци шта је добро за народ. Ви сте оно надљуди.

Bar znam na koji univerzitet dete necu slati.

Link to comment

Bar znam na koji univerzitet dete necu slati.

Па онда што се пачаш у оно што не разумеш и што је најгоре покушаваш да наметнеш своје мишљење као какву догму?  

Link to comment

Ti bas imas neki pik na te Dance :fantom:

 

Ako ti Angli i Juti ne valjaju, sta bi ti, Sase? Znaci germanofil ko Tribun :fantom: :D

 

Sasi su ok, Bavarci ne valjaju  ^_^

 

Inace, jbg. Ali dobro, svi znamo ste se radi u EU kad ne prodje jedan referendum  :fantom:

Link to comment

Sasi su ok, Bavarci ne valjaju  ^_^

 

Inace, jbg. Ali dobro, svi znamo ste se radi u EU kad ne prodje jedan referendum  :fantom:

Јебеш вољу народа, то је ионако полупизам. :fantom:

Link to comment

Па онда што се пачаш у оно што не разумеш и што је најгоре покушаваш да наметнеш своје мишљење као какву догму?

O cemu ti uopste pricas?

 

Moram ti se obratiti recima jednog Curkovica

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

Јебеш вољу народа, то је ионако полупизам. :fantom:

 

Ma ne, nije. Nego ne odnosi se samo na UK. Napisao sam pre nekoliko dana - ne mogu da se setim nijednog drzavnog projekta, pa ni labavo federalnog, koji je nastao dobrovoljnim samodemisioniranjem svih prethodnih nosilaca suvereniteta na toj teritoriji + sa punim narodnim legitimitetom svih partikulariteta, i striktno po unapred utvrdjenim pravilima.. To se jednostavno ne desava, ili se mozda nekad negde desilo jednom al ne znam kada. To prosto nece moci tako kako su zamislili. 

Link to comment

O cemu ti uopste pricas?

 

Moram ti se obratiti recima jednog Curkovica

 

То је то, Ћурковић, Хилари Клинтон, горостаси политичке мисли.

Link to comment
×
×
  • Create New...