Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Nikola S kaže da "Škotska vidi svoju budućnost kao deo EU"

 

Radosni brexitovci nek masu union jackom dok jos mogu, jer imam osecaj da se ta zastava nece jos dugo vijoriti.

 

Osim u cosku australijske, novozelandske i ontarijske zastave, kao istorijski relikt.

Link to comment

Posao = projekat, ne radno mesto.

 

Ma jasno mi je. Ali ako ode vise projekata, ode i par radnih mesta...tako to obicno biva. Ne nuzno kod tebe, ali u drugim firmama.

Link to comment

 Ali ako ode vise projekata, ode i par radnih mesta...tako to obicno biva. Ne nuzno kod tebe, ali u drugim firmama.

 

Vrlo moguce i kod nas :(

Link to comment

Vidim da je standardni brexit sentiment "working people are fed up". To je mozda tacno, ali working people ce ovde prvi i najvise da najebu, samo sto toga nisu svesni.

Ko ih je@e, samo su za to glasali, ne? :) 

Link to comment

putuj igumane, ne brini za manastir

 

možda bih se zabrinuo da smo mi na pred samim ulazkom u eu, ovako...

jedino se nadam da će brexit pokrenuti nekakvu reformu eu administracije i unije kao takve

Неће. Та екипа је једноставно неспособна за било шта смислено и у циљу оних који су их изабрали. 

 

Radosni brexitovci nek masu union jackom dok jos mogu, jer imam osecaj da se ta zastava nece jos dugo vijoriti.

 

Osim u cosku australijske, novozelandske i ontarijske zastave, kao istorijski relikt.

Што плачеш толико?

Link to comment

Што плачеш толико?

 

Kao verni podanik Nj.K.V. Elizabete II tuzan sam zbog predstojeceg raspada njenog glavnog kraljevstva ;)

Link to comment

Nije problem ni UK u EU ni van. Ono sto je problem je nagovestaj vremena straha i populizma.

Јашта само ти и твоји дегенерисани послодавци шта је добро за народ.  Ви сте оно надљуди.

Link to comment

Izgubi EU jednu zemlju, ali dobi 2: ITV reporting that Sinn Fein calling for new vote on united Ireland.

Scotland 'sees its future as part of the EU': First Minister

Link to comment

Izgubi EU jednu zemlju, ali dobi 2: ITV reporting that Sinn Fein calling for new vote on united Ireland.

Scotland 'sees its future as part of the EU': First Minister

Јакако никад јача ЕУ.

Link to comment
×
×
  • Create New...