Jump to content

NATO


bigvlada

Recommended Posts

RIK pa listaj rezultate izbora. Ima da ti se um razigra samo tako ...

 

Znam rezultate izbora, ne znam samo kako mogu da se primene na skoro čitavu punoletnu populaciju. 

Link to comment

Strani placenici i izdajnici ne postoje zato sto je te termine zloupotrebljavala Miloseviceva propaganda?

 

Nisi bas najostrija olovka u pernici. Ne radi se o tome da ne postoje nego se radi o potezanju tih termina da bi se diskvalifikovali neistomisljenici.

 

 

Naravno da nije, ima nešto i u stilu.

 

 

Sta sad treba da ulazimo u ovu besmislenu pricu kad se zna na sta se botovanje odnosi.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Nisi bas najostrija olovka u pernici. Ne radi se o tome da ne postoje nego se radi o potezanju tih termina da bi se diskvalifikovali neistomisljenici.

 

Ovaj, samo si ti ovde upotrebio taj izraz, genije.

Link to comment

Znam rezultate izbora, ne znam samo kako mogu da se primene na skoro čitavu punoletnu populaciju. 

 

Ovom logikom nikad necemo znati ni koliko je nemaca zaista podrzavalo nacizam.

 

Ovaj, samo si ti ovde upotrebio taj izraz, genije.

 

Ne, ja sam samo ukazao na njega.

Link to comment

Znam rezultate izbora, ne znam samo kako mogu da se primene na skoro čitavu punoletnu populaciju. 

Moj um je malo tehnicki/matematicki pa odatle: metodom preslikavanja ili metodom ekvivalencije ili iz A implicira B. Zao mi je, ali bolje ne umem.

Link to comment

Ko su botovi ko su izdajnici a ko strani plaćenici? Koje tajne su izdate koliko je to naplaćeno i da li se taj priliv računa u GDP?.Da li su obaveštene odgovarajuće službe ili je srbadija po običaju aljkava pa im je posle đavo kriv? Šta su tzv. službe preduzele i da li je neko utamničen? Pitanja se roje kao jata komaraca na Jojkićevom kanalu u kasnu jesen. A odgovora nema :cry:  

Link to comment

Ovom logikom nikad necemo znati ni koliko je nemaca zaista podrzavalo nacizam.

 

 

A ni koliki je bio prinos šećerne trske po glavi stanovnika u dolini Inda. Šteta baš. 

 

Moj um je malo tehnicki/matematicki pa odatle: metodom preslikavanja ili metodom ekvivalencije ili iz A implicira B. Zao mi je, ali bolje ne umem.

 

Po prirodi vlastitog uma, nisam sklona tome da produkte tuđeg uma, bez jasnog empirijskog utemeljenja, tretiram kao činjenice. 

 

edit. istumbala redosled reči

Edited by Notorious
Link to comment

Sta bi bilo jasno empirijsko utemeljenje u ovom slucaju? Neki primer, kako izgleda to sto trazis/zahtevas? Ozbiljno pitam, volim da ucim. Nije valjda neka pojedinacna anketa na 6-8 mil ljudi, zaista mi nista drugo ne pada na um.

I ako nema empirije (jasno utemeljene) sta da radimo?

Vrlo zanimljivo na koje postove pristojni ljudi reaguju, a valja se sto rece eras " najogoljenija milosevicevsko-radikalska retorika" onako ...

Link to comment

Sta bi bilo jasno empirijsko utemeljenje u ovom slucaju? Neki primer, kako izgleda to sto trazis/zahtevas? Ozbiljno pitam, volim da ucim. Nije valjda neka pojedinacna anketa na 6-8 mil ljudi, zaista mi nista drugo ne pada na um.

I ako nema empirije (jasno utemeljene) sta da radimo?

Vrlo zanimljivo na koje postove pristojni ljudi reaguju, a valja se sto rece eras " najogoljenija milosevicevsko-radikalska retorika" onako ...

 

Ovaj ulazak u domen Teorije saznanja i vracanje ako treba i na Dekartovsko shvatanje sveta je moram priznati vrlo zabavan. 

Edited by Eraserhead
Link to comment

Sta bi bilo jasno empirijsko utemeljenje u ovom slucaju? Neki primer, kako izgleda to sto trazis/zahtevas? Ozbiljno pitam, volim da ucim. Nije valjda neka pojedinacna anketa na 6-8 mil ljudi, zaista mi nista drugo ne pada na um.

I ako nema empirije (jasno utemeljene) sta da radimo?

Vrlo zanimljivo na koje postove pristojni ljudi reaguju, a valja se sto rece eras " najogoljenija milosevicevsko-radikalska retorika" onako ...

 

Ergo, nema utemeljenja za Andurilovu tvrdnju (skoro čitava punoletna populacija, da podsetim), nema ga ni za suprotnu. 

Šta da radimo? Da se ponekad uzdržimo od slobodnih interpretacija, za početak. 

Pristojnost, iz mog ugla gledano, podrazumeva malo više od rezolutnog (i masovnog) ataka na neistomišljenika u diskusiji. 

Link to comment

Moram ipak konstatovati veći fašizam kod NATO intervencije, kada tadašnja SRJ ni na koji način nije ugrozila neku od članica niti koristila silu protiv bilo kog građanina tih članica, nego kod štrokave srbočetničke JNA i njene intervencije u Vukovaru ili ranije u Sloveniji. 

Link to comment

Ergo, nema utemeljenja za Andurilovu tvrdnju (skoro čitava punoletna populacija, da podsetim), nema ga ni za suprotnu

Šta da radimo? Da se ponekad uzdržimo od slobodnih interpretacija, za početak. 

Pristojnost, iz mog ugla gledano, podrazumeva malo više od rezolutnog (i masovnog) ataka na neistomišljenika u diskusiji. 

Fer.

Link to comment
×
×
  • Create New...